KGK İŞKUR Üzerinden Temizlik ve Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

KGK İŞKUR Üzerinden Temizlik ve Özel Güvenlik Görevlisi Alımı

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından yeni işçi alımları için 3 farklı ilan yayımlandı. Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız) ile temizlik personeli alımı yapılacak.

Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu bugün 29 Mayıs 2023 tarihi itibariyle yeni iş ilanlarını yayınlayarak başvuruları almaya başladı. Başvuru İŞKUR üzerinden yapılacak.

Adaylar başvuru işlemlerini 2 Haziran 2023 tarihine kadar iş ilan numaraları ile birlikte İŞKUR hizmet noktaları, internet sitesi veya 170 numaralı hat aracılığıyla yapabilecekler.

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız) alım için en az öğrenim seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi) olarak açıklandı sadece Kadın adaylardan 18 – 35 yaş aralığında olanlar başvurabilecektir.

Sürekli İşçi (Güvenlik Görevlisi) Alımı Şartları

160 cm’den kısa boylu olmamak,

En az ortaöğretim mezunu (Lise ve Dengi) olmak,

5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un ilgili maddelerine göre alınmış ve son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik belgesine sahip olmak,
Görevini özel güvenlik görevlisi olarak devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak ve bunun yanında 5188 sayılı Kanun’da belirtilen sağlık şartlarına haiz olmak.

Adayların vardiyalı çalışmaya engel durumunun olmaması gerekmektedir.

Adayların, başvurunun son günü itibarıyla koruma ve güvenlik görevlisi meslek kolunun gerektirdiği başvuru şartlarına haiz olması gerekmektedir.

Bu ilanda, 4857 sayılı Kanun’un 5’inci maddesinin üçüncü fıkrası gereği işin niteliğine ilişkin sebeplerin zorunlu kıldığı durumlar kapsamında Kurumumuza gelen kadın ziyaretçilerin kabulü esnasında üst aramasının yapılacak olması sebebiyle cinsiyet ayrımına gidilmiştir.
İş İlan No (00007554100)

Engelli Temizlik Görevlisi alımı için - En az ilköğretim en çok ortaöğretim (lise ve dengi) düzeyinden mezun olmak. (Önlisans ve Lisans mezunlarının başvurusu kabul edilmeyecektir) 18 – 35 yaş aralığında olanlar başvurabilir. İş İlan No (00007554350)

Eski Hükümlü" veya "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan) Temizlik Görevlisi alımı için En az ilköğretim en çok ortaöğretim (lise ve dengi) düzeyinden mezun olmak. 18 – 35 yaş aralığında olanlar başvurabilir. İş İlan No (00007554351)

Tüm Kadrolar İçin Belirlenen Ortak Şartlar

Tercih Edilen İkamet İlçeleri Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Gölbaşı/Ankara, Keçiören, Mamak, Sincan, Kahraman Kazan, Akyurt, Etimesgut, Evren, Pursaklar, Ankara/Merkez olarak sıralandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum