KPSS 0 Puan 2 Farklı Kamu Kurumu Daimi İşçi Alımı Başladı

KPSS 0 Puan 2 Farklı Kamu Kurumu Daimi İşçi Alımı Başladı

İŞKUR’ dan İstihdam haberleri gelmeye devam ediyor. İŞKUR resmi internet adresinden yayımlanan 5 farklı kamu işçisi alımı için adaylar iş başvuru sürecini sizler için derledik.

İŞKUR resmi internet adresi üzerinden yayımlanan ilana göre Et ve Süt Kurumu ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesine yeni işçi alımları yapıalcak. Kaynakçı, Elektrikçi, Soğutmacı ve Havalandırma işçisi, Büro İşçisi ve İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek elemanı ünvanlarında görev verilecek daimi süreli İşçi alımı gerçekleştirilecektir.

Kadrolu İşçi Alımı İŞKUR Başvuru Tarihleri

Belirtilen ünvanlarda görev almak isteyen gerekli iş başvuru koşullarını taşıyan adaylar iş başvurularını 3 Kasım 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

Devlet İşçi Alımı Başvurusu İŞKUR’a mı Yapılacak?

Evet. İş başvurusunda bulunacak adaylar Noter Kurasına katılabilmeleri için iş başvurularını İŞKUR internet adresi ve İŞKUR Telefon hattı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecekleridir.

Kadrolu Kamu İşçisi Alımı Kimler Başvuruda Bulunabilecek?

Et ve Süt Kurumu ve Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesinde görev alacak Kamu İşçilerinde aran başvuru nitelikleri;

Soğutmacı ve Havalandırmacı (İklimlendirme) En az Lise ve dengi okul mezunu olmak. En fazla Yüksek Okul mezunu olmak. 18 ile 35 yaş aralığında olmak. Meslek Liselerinin “Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme” alanında herhangi bir dal veya meslek yüksekokullarının ''İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi'' bölümü mezunu olmak. İŞKUR İş İlan No (00007891070).

Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik) Meslek Liselerinin Kaynak Teknolojisi, Metal İşleri, Metal Teknolojisi, vb. muadili bölümlerin birinden mezun olmak. 18 ile 35 Yaş aralığında olmak. Meslekte en az 1 yıl süresince çalıştığını SGK kayıtları ile belgelemek. İŞKUR İş İlan No (00007893643).

Elektrikçi (Genel) Meslek Liselerinin Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi vb. bölümlerin birinden mezun olmak. Meslekte en az 1 yıl süresince çalıştığını SGK kayıtları ile belgelemek. Başvuru son günü itibari ile 35 yaşını geçmemiş olmak. İŞKUR İş İlan No (00007893681).

Büro İşçisi alımı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Ön lisans bölümlerinden birinden mezun olmak. 2020 veya 2022 yılında yapılan Engelli KPSS sınavına katılmış olmak. Engelli adaylar başvuru yapabilecektir. İŞKUR İş İlan No (00007891938).

İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı ,İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakülteleri birinden mezun olmak. Engelli olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. EKPSS sınavına katılmış olmak. İŞKUR İş İlan No (00007891969).

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.