KPSS 60 Puanla Bakanlık Bünyesinde Kamu Personel Alımı

KPSS 60 Puanla Bakanlık Bünyesinde Kamu Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Daimi Süreli Sosyal Yardım İnceleme Personeli alımı gerçekleştirecektir. Tam zamanlı istihdam edilecek adayların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görevlendirilecektir.

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde görev almak isteyen adaylar için İş Başvuru süreci tamamlama detayları haberimizde işte başlıyoruz.

SYDV Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aile Bakanlığı SYDV bünyesinde Sosyal Yardım İnceleme Personeli olarak görev yapmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen adrese başvuru belgeleri ile birlikte başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

SYDV İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar Sözleşmeli Personel İş Talep Formu Diploma veya Mezuniyet Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, KPSS P3 sınav sonuç belgesi, 4 Adet Biometrik Resim, Adli sicil belgesi istenilecektir. Mülakat Sınavında başarılı olan adaylardan bu belgeler talep edilecektir.

Başvuru Nitelikleri Neler?

Üniversitelerin Lisans İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Eğitim Fakültesi Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Mühendislik Mimarlık Fakülteleri Muhasebe ve Sosyal Hizmetler bölümünden birinden mezun olmak TCK 53 Mad. Belirtilen suçlardan mahkum olmamak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Şırnak Silopi İlçe Nüfusuna Kayıtlı olmak ve son 6 aydır Silopi’de ikamet ediyor olmak. Sabıka kaydı olmamak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak erkek adaylar için aranan şarttır.

Kaymakamlığı SYDV Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Gerekli İş Başvuru Şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını 8 Ekim 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 8 Ekimden sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum