KPSS Şartı Aranmadan Büyükşehir 50 Şoför Personel Alımı Başvurusu

KPSS Şartı Aranmadan Büyükşehir 50 Şoför Personel Alımı Başvurusu

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere şoför alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için başvuru detayları yazımızda yer alıyor işte detaylar.

Büyükşehir belediyesi bünyesinde tam zamanlı ve daimi süreli istihdam edilmek üzere 50 şoför personel alımı gerçekleştirilecektir.

Şoför Personel Alımı Başvurusu

Büyükşehir belediye bünyesinde istihdam edilecek 50 şoför alımı için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir. Posta, Faks, Telefon, bizzat ve farklı yollarla yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.

Büyükşehir Şoför Alımı Başvurusu Hangi Tarihlerde Yapılacak?

Otobüs Şoförü olarak istihdam edilmek üzere iş başvurusunda bulunacak adaylar iş başvurularını 17 ile 23 Ekim 2023 tarihlerinde elektronik ortamda yapabileceklerdir.

Büyükşehir Belediyesi 50 Şoför Alımı Başvuru Belgeleri

Otobüs Şoförü Alımı Başvuru Evrakları; Nüfus Cüzdanı, Vesikalık resim 6 ay içerisinde çekilmiş, İkametgah ilmühaberi, Adli sicil kaydı belgesi, Diploma Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Askerlik Durum Belgesi, Ehliyet, Psikoteknik belgesi, SRC1 ve SRC 2 Belgesi, SGK hizmet döküm belgesi SRC ve Psikoteknik belgesi olmayan adaylar için taahhütname istenilecektir.

Konya Büyükşehir Şoför Alımı Başvuru Şartları

En az İlkokul mezunu olmak. Başvuru tarihi itibari ile 24 yaşını tamamlamış 45 yaşını geçmemiş olmak. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekmektedir.

TCK 53 Mad. Sayılan suçlardan mahkum olmamak.

Şoför olarak görev yapmasına engel bedensel ve ruhsal sorunu olmamak.

Ehliyetine Alkol Uyuşturucu v.b madde kullanımından dolayı el konulmamış ve işlem yapılmamış olmak.

01.01.2016 tarihinden önce alınmış E sınıfı sürücü belgesine veya 31.12.2015 tarihinden sonra alınmış D sürücü belgesine sahi olmak.

Konya Merkez ilçeleri (Meram, Karatay ve Selçuklu) İlçelerinde ikamet ediyor olmak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.