KPSS Şartsız En Az İlköğretim Mezunu 49 İşçi Personel Alım

KPSS Şartsız En Az İlköğretim Mezunu 49 İşçi Personel Alım

Kamu kurumunda görev verilecek 49 işçi alımı gerçekleştirilecektir. İlçe belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi süreli ve belirli süreli çalıştırılmak üzere işçi personel alımı yapılacağı açıklandı.

Belediye 20 Geçici Beden İşçisi, Daimi süreli olarak 1 Beden İşçisi,1 Ön Muhasebe Personeli,15 Daimi Beden İşçisi, 1 Diyetisyen, 8 Kamyon Şoförü ve 3 Mobil Vinç Operatör Belgeli Çaça Şoförü olarak görevlendirecek toplam 49 işçi personel alımı yapılacaktır.

49 İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar iş başvurularını kılavuzda belirtilen iş başvuru adresine belirtilen başvuru tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir.

Belediye İş Başvuru Tarihi Ne Zaman Yapılacak?

Aday olmak isteyen kişiler iş başvurularını 13 ile 17 Ekim 2023 tarihlerinde mesai saatleri içerisinde (09:00 ile 16:00) başvuruda bulunabileceklerdir.

İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Başvuru sürecini tamamlamak için adaylar Öğrenim Belgesi, İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı belgesi, Askerlik Durum Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Nüfus Kayıt Örneği SGK Hizmet Döküm belgesi 2 adet resim ve Başvuru koşullarında belirtilen ehliyet Operatörlük belgesi ve sertifikalar ile birlikte iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Ünye Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler?

20 Geçici Beden İşçisi alımı şartları En az İlkokul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak.

16 Daimi Beden İşçisi İlköğretim mezunu olmak.

Ön Muhasebe Personeli alımı için Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme, İktisat, Muhasebe, Maliye bölümlerinden Lisans düzeyinde veye Ön Lisans düzeyinde mezun olmak. Genel Muhasebe ve Ön muhasebe bölümlerinde tecrübe sahibi olmak. E defter, E ARŞİV, e İrsaliye süreçlerini bilen.

Diyetisyen Üniversitelerin ilgili alanlarından mezun olmak.

Kamyon Şoförü alımı En az İlköğretim mezunu olmak. Kamyon şoförü adayı olmak için C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. SRC 4 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak.

Çaça Şoförü Operatörlük belgesine sahip olmak. C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olmak ve geçerlilik süresi dolmamış olmak. Adayların tamamının Ünye ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.