KPSS Yok! En Az Lise Mezunu 5 Ünvanda Online 47 İşçi Alımı

KPSS Yok! En Az Lise Mezunu 5 Ünvanda Online 47 İşçi Alımı

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere 5 farklı iş için çalıştırılacak 47 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular başladı İş başvuru süreci yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Belediye yeni işçi alımları başladı. Yayımlanan başvuru kılavuzuna göre yeni işçi alımları için 5 farklı ünvan belirlendi. Belirlenen ünvanlar için toplam 47 kadro ayırıldı.

47 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını elektronik ortamda başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

Belediye İşçi Alımı Başvuruları Hangi Tarihleri

İlçe belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 47 işçi alımı için adaylar iş başvurularını 20 Kasım 2023 tarihi de dahil olmak üzere iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Farklı iş başvuruları ile süresi içinde yapılmayan iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Belediye 47 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri

Tam zamanlı istihdam edilecek adaylar için iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden iş başvuru formunu doldurarak iş başvurularını tamamlamış olacaklardır. Adaylardan farklı belge ön başvuru için istenmeyecektir. İş Başvurusu olumlu olan adaylara telefon ile bilgi verilecektir.

47 İşçi Alımı Kadro Dağılımı

Belirli süreli İstihdam edilecek 20 Telesiyej Operatörü, 4 Yapay Kar Makine Operatörü, 2 Sportif Faaliyetler elemanı, 15 Pist Güvenlik Görevlisi kayak pisti için ve 6 Bilet satış elemanı toplam 47 geçici işçi alımı gerçekleştirilecektir.

47 İşçi alımı için adaylarda olması gereken iş başvuru koşulları;

Telesiyej Operatörü En az Teknik Lise mezunu olmak. Tercihen Yabancı Dil biliyor olmak.
Yapay Kar Makine Operatörü, Gece dış ortam çalışmasına engel durumu olmamak. Herhangi bir sağlık sorunu olmamak. Dikkatli ve titiz çalışan olmak.

Pist Güvenlik Görevlisi kayak pisti için ve Sportif Faaliyetler elemanı, İyi derecede kayak yapabilen, Yabancı dil biliyor olmak. İletişim becerileri yüksek olmak.

Bilet satış elemanı en az lise mezunu olmak. Bilgisayar ofis programlarını iyi kullanabiliyor olmak. İyi derecede İngilizce, Rusça ve Ukraynaca dili biliyor olmak tercih nedeni kabul edilecektir. Ayrıca Bütün adayların Kayseri’de ikamet ediyor olması, Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması bütün adaylarda aranan ortak iş başvuru şartlarıdır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.