KPSS Yok TESKİ 11 Kadrolu Çağrı Personeli Alımı Başvurusu

KPSS Yok TESKİ 11 Kadrolu Çağrı Personeli Alımı Başvurusu

Belediye Başkanlığı Su ve Kanalizasyon İdaresi Personel A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere 11 daimi süreli işçi personel alımı gerçekleştirecektir. Başvuru süreci haberimizde bulabilirsiniz.

Su ve Kanalizasyon İdaresi A.Ş. bünyesinde görevlendirilecek 11 personel Çağrı personeli olarak görev yapacaktır. Çağrı personeli olmak için neler gerekli işte başlıyoruz.

TESKİ Çağrı Personel Alımı Başvuru Şartlar Neler?

TESKİ 11 Çağrı Personeli alımı için başvuru şartları; En az lise mezunu olmak, 35 Yaşını geçmemiş olmak başvuru tarihi esas alınacaktır. Askerlik ile ilişiği olmamak, Gece çalışma şartlarına uygun olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Şantiyede vardiyalı çalışmaya uygun olmak, gerekli durumlarda mesai yapmayı kabul etmek, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Adli sicil kaydı olmamak, Affa uğrasalar dahi herhangi bir suçtan mahkum olmamak ve ceza olmamış olmak, TESKİ tarafından işe başlangıcı yapılacak adayların başvuru yaptığı il ilçe sınırlarında ikamet etmesi gerekecektir. İşte Başvuruda istenilen belgeler.

TESKİ 11 Çağrı Alımı Başvuru Belgeleri

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi 11 Çağrı personeli alımı için adaylar Özgeçmiş, Diploma aslı ve fotokopisi, Adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi ve Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi ile başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Tekirdağ Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacaktır?

TESKİ kadrolu 11 çağrı personeli alımı için istenilen şartlara uyan istekliler başvurularını 9 Ağustos 2023 tarihine kadar istenilen belgeler ile birlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine Şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Farklı başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru adresi Atatürk Mah. 57. Alay Cad. No:6 adresi 4. Kat Süleymanpaşa Tekirdağ adresine başvuru yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.