KPSS’siz 62 Özel Güvenlik Kasap İşçi Personel Alımı Yayımlandı

KPSS’siz 62 Özel Güvenlik Kasap İşçi Personel Alımı Yayımlandı

Farklı 3 İşte görevlendirilmek üzere toplam 62 İşçi personel alımı gerçekleştireceği duyuruldu. Detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli tüm detaylar.

Büyükşehir Belediyesinde belirli süreli görevlendirilecek 10 Silahlı Güvenlik Görevlisi, 50 Beden İçsisi ve 2 Kasap olarak çalıştırılmak üzere işçi alımı gerçekleştirilecektir. 62 İşçi personel istihdamı Büyükşehir Belediyesi bünyesinde tam zamanlı olarak gerçekleştirilecektir. İş Başvuru süreci haberimizde.

İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi İşçi alımı başvuruları belirtilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirilebilecektir. Farklı başvurular kabul edilmeyecektir.

Büyükşehir 62 İşçi Alımı Başvuru Evrakı Var Mı?

Adaylar iş başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebilecekleri için başvurularını yaparken herhangi bir belge talebi olmayacaktır. İşçi alımı için iş başlangıcı yapmaya hak kazanan adaylardan gerekli evraklar sonradan talep edilecektir.

İşçi Alımı Başvuru Tarihleri! Ne Zaman Başvuru Yapılabilir?

Aday olmak isteyen ilgili kişiler iş başvurularını elektronik ortam da 15 Ekim 2023 tarihine kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Kimler İş Başvurusunda Bulunabilir?

Silahlı Güvenlik Görevlisi, Üniversitelerin Özel Güvenlik ve Koruma Görevlisi Bölümünden mezun olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartına Sahip olmak. San başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını geçmemiş olmak. Erkek olmak.

Beden İşçisi En az Lise Mezunu olmak. Son başvuru tarihi itibari ile 40 yaşını geçmemiş olmak. Tercihen kamuda benzer işler yapmış olmak.

Kasap olarak Kalfalık, Ustalık ve Mesleki Yeterlilik Belgelerinden birine sahip olmak. Tercihen Kamuda Benzer işlerde görev almış olmak. Son başvuru tarihi itibari ile 45 yaşını geçmemiş olmak. Başvuru kılavuzunda belirtilen genel şartları bütün adayların taşıması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.