KPSS’siz İlkokul Mezunu Vasıfsız Daimi 15 İşçi Alımı

KPSS’siz İlkokul Mezunu Vasıfsız Daimi 15 İşçi Alımı

Daimi süreli ve tam zamanlı görevlendirilmek üzere 15 işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. İş başvurusu başladı. Adayların iş başvurularını tamamlayabilmeleri için son 4 günü vardır. İşte Başvuru detayları

İlçe Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek tam zamanlı ve daimi süreli temizlik işçisi alımı gerçekleştirilecektir. İş başvuru aşamaları ve süreci yazımızda bulabileceksiniz.

15 Daimi İşçi Alımı Başvurusu

15 Daimi temizlik işçisi alımı için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen adrese bizzat gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İşçi Alımları Başvuru Tarihleri

Aday olmak isteyen ilgili kişiler iş başvurularını en geç 25 Ekim 2023 tarihine kadar başvuruda gerekli belgeler ile birlikte iş başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Başvuru Esnasında İstenen Belgeler

Temizlik İşçisi olarak görev almak isteyen adaylar iş başvurularını Başvuru esnasında adaylara verilecek başvuru formu, Kimlik Fotokopisi, Tarihçeli Yerleşim yeri belgesi, 1 Adet Vesikalık Resim ile birlikte iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Zeytinburnu Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

En az İlkokul mezunu olmak. Sürekli ayakta görev yapmasında engel sağlık sorunu olmamak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli olmamak. Bakanlar kurulu kararı gereğinde il özel idareleri Belediyeler ve bağlı kuruluşlar ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesinde belirtilen genel şartları taşımak. Erkek olmak. Askerlikle ilişiği olmamak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvurusu uygun görülen adaylara mesaj yolu ile mülakat yeri ve zamanı bildirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.