Kurayla 180 Erkek 20 Kadın Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Kurayla 180 Erkek 20 Kadın Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Belediye tarafından yapılan duyuruya göre 200 Beden İşçisi alımı başvuru şartları belli oldu. Kurayla 200 erkek kadın beden işçisi alımı başvuru aşamaları haberimizde sizler için derledik.

İl Belediyesinde tam zamanlı istihdam edilmek üzere 180 Erkek beden işçisi ve 20 Bayan Beden İşçisi alımı yapılacaktır. Peki Başvuru Nasıl Yapılacak? Kimler Beden işçisi olabilir işte sorularınızın cevapları

Beden İşçisi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

İl Belediyesinde Beden işçisi olarak çalışmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuruda istenilen belgeler ile birlikte başvuru kılavuzunda belirtilen adrese Bizzat gerçekleştirebileceklerdir.

Peki Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar iş başvuruları için TC Kimlik Fotokopisi, Adli sicil kaydı, İkametgah belgesi tarihçeli olacak ve Diploma var ise diploma fotokopisi ile birlikte belirtilen başvuru tarihlerinde başvuru yapabileceklerdir.

200 Beden İşçisi Alımı Başvuru Tarihleri

200 Beden İşçisi alımı için başvurular 2 Ekim de başlayacak ve 6 Ekimde sona erecektir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Başvuru Tarihi itibari ile 29 yaşını geçmemmiş olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Erkek adayların Askerlikle ilişiği olmamak. TCK 53 Mad. Belirtilen suçlardan mahkum olmamak.

En az 6 aydır Batman Merkez ve Belde veya Köylerinde ikamet ediyor olmak. Batman İlçelerinden yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.

Başvurusu kabul edilen erkek adaylar için 180 kişinin 4 katına kadar 720 kişi ve bayan adaylardan 20 kişinin 4 katı 80 aday arasından kura ile 800 aday uygulamalı mülakat sınavına tabi tutulacaktır. Kura çekimi Noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum