Mezuniyet Şartsız 70 Şoför Personel İşçi Alımı Başvuruları

Mezuniyet Şartsız 70 Şoför Personel İşçi Alımı Başvuruları

Başakkent Yönetim ve Danışmanlık işçi alımı ilanına başvurular alınıyor. Mezuniyet şartı olmadan beden işçisi ve şoför personel alımı yapılıyor. İşte detaylar.

Kurum dışı kamu işçi alımlarında gerekli görülen ve ihtiyaca göre alım yapan Başakkent yönetim ve danışmanlık işçi alımı ilanı yayınlanmıştır. Bu nedenle kişilerin alımlarda söz konusu olan kadroları ya da unvanları bilmesinde fayda vardır. Her bir alan için gerekli olan belgeler ve de müracaat şartları bulunduğundan insanların buna göre hareket etmesi gerekir.

İşçi alımları başvuru süreci

Beden işçisi alanında 20, şoför ve yük taşıma alanında ise çalıştırılmak üzere 50 kişilik alım söz konusudur. Kişilerin başvuruları tam zamanında ve de gecikmeden oluşturabilmesi açısından belirlenmiş olan son tarih 30 Ekim 2023’tür. Kişilerin başvuru yapabilmeleri ve bu başvuruları iletebilmeleri için de belirlenen adres “Başakşehir Mahallesi 1. Etap Mecidiye Caddesi Başakşehir Ek Hizmet Park ve Bahçeler Müdürlüğü Şantiye” alanıdır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kişilerin başvuru oluşturmak istedikleri alana göre çeşitli şekilde müracaat şartlarının olduğunu bilmesi gerekir. Başakkent yönetim ve danışmanlık işçi alımı başvuru şartları içinde ilk olarak TC vatandaşı olmak yer alır. Beden işçisi alımında 18 yaşını doldurmak, adli sicil kaydı, herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak yer alır. Bundan dolayı kişiler her türlü alım için bu özelliğe dikkat etmelidir.

Aynı zamanda şoför ve yük taşıma alanında da TC vatandaşı olmak, 25 yaşını doldurmuş olmak ve de herhangi bir suçtan mahkum olmamak önemlidir. Kişiler bu şartlara göre gerekli olan tüm belgeleri eksiksiz ve doğru şekilde hazırlamalıdır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Beden işçisi olarak başvuru yapmak isteyen kişilerin başvuru formunu doldurması gerekir. Bu başvuru formunda yer alan tüm özel bilgiler ve kişi ile ilgili olan detaylar doğru şekilde yazılmalıdır.

Şoför ve de yük taşıma için de başvuru formu doldurularak SRC 2, SRC 4 psikoteknik belgelerinin bulundurulması, E,C,C1,D,D1 ehliyetlerinin olması da gerekir. Kişilerin verilen ve istenen formları eksiksiz tam şekilde doldurması gerekir. İstenen özel şartlar içerisinde bu şekilde ehliyetin bulunması da yer alır. Başakkent yönetim ve danışmanlık işçi alımı için gerekli belgeler tam olarak bunlardan oluşur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.