Öğrenim ve Yaş Şartı Yok Belediye Beden İşçisi Alımı

Öğrenim ve Yaş Şartı Yok Belediye Beden İşçisi Alımı

Belediye daimi süreli işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yapılan duyuruya göre 7 Sürekli işçi alımı gerçekleştirecektir. Belediye İşçi alımı başvuruları başladı.

İlçe belediyesi bünyesinde tam zamanlı ve daimi süreli istihdam edilmek üzere 7 Beden İşçisi alımı gerçekleştirilecektir. Beden İşçisi alımı başvuru detayları haberimizde işte iş başvuru koşulları.

Beden İşçisi Alımı Başvuru Belgeleri

Aday olmak isteyen kişiler iş başvurularını herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine Şahsen iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Belediye İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Beden İşçisi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını belirtilen başvuru süreleri içerisinde Şahsen başvuruda bulunmaları yeterli olacaktır. İş başvurusu olumlu olan adaylar ile görüşme yapılacaktır.

Daimi Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları

Antalya Kaş Belediyesi Bünyesinde Beden İşçisi alımı için adaylar Türk Vatandaşı olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. Emekliliğe hak kazanmamış olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Kaş İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak. Şartlarını taşıyan adayların Bizzat iş başvurusunda bulunmaları yeterli olacaktır.

Kaş Belediyesi İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Beden işçisi olarak görev almak isteyen ve gerekli iş başvuru niteliklerini taşıyan adaylar iş başvurularını 6 Ekim 2023 tarihine kadar başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.