Öğretmenevi 18 - 45 Yaş Arası İşçi Alımlarını Başlattı

Öğretmenevi 18 - 45 Yaş Arası İşçi Alımlarını Başlattı

Öğretmenevi tarafından yeni işçi alımları başladı. 18 – 45 yaş arası adayların başvuruları kabul edilecektir. Başlayan süreç başvuru şartlarına dair tüm detaylar haberimizde.

Öğretmenevi tarafından yeni işçi alımları için 3 ayrı ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlar ile başvurular başladı. Başvuru için adayların 18 - 45 yaş aralığında olması gereklidir.

Başvurular İŞKUR vasıtasıyla alo 170, İŞKUR internet sitesi ya da İŞKUR Müdürlüklerinde yapılacaktır. Aday başvurusu için belirlenen unvanın iş ilan numarası ile işlemlerini tamamlamaları gereklidir.

Öğretmenevi Kadroları ve Özel Başvuru Şartları

Dağıtım Elemanı alımı için SGK Hizmet Dökümü (9621.10 kodlu meslek deneyimi) en az ilköğretim en fazla ön lisans mezunu olması şart. İş İlan No (00007740825)

Aşçı Yardımcısı Turizm Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi veya Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu Yiyecek İçecek Hazırlama Bölümünden Mezunu Olmak. Aşçı Ustalık Belgesi şart. İş İlan No (00007740858)

Genel Alan Temizleme ve Düzenleme Görevlisi / Meydancı (Otel) alımı için SGK Hizmet Dökümü (9112.07 kodlu meslek deneyimi) en az ilkokul en fazla ön lisans mezunu olmak şart. İş İlan No (00007740873)

Karaman Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Genel Şartları

Hijyen belgesi, Hijyen Eğitimi Yönetmeliğinde belirtilen bulaşıcı hastalıkların bulunmadığına dair Sağlık Kuruluşu Raporu, Adli Sicil Kaydı, 18 - 45 yaş arası adayların başvuruları kabul edilecek. Karaman Merkez ikamet adres belgesi şart.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum