Öğretmenevi ve Polisevi 11.402 TL Maaşla Kamu İşçisi Alımı

Öğretmenevi ve Polisevi 11.402 TL Maaşla Kamu İşçisi Alımı

Öğretmenevi ile Polisevi Müdürlükleri bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu işçisi alımı başvuruları alınmaya başladı. Yayımlanan ilanlara göre işe yerleştirilecek kişilere asgari ücrtet 11.402 TL ödenecektir.

İŞKUR üzerinden Öğretmenevi ve Polisevi Müdürlükleri tarafından yeni kamu işçisi alımı başvuruları başladı. Adaylar iş ilan numaraları ile İŞKUR üzerinden başvurabilecek. İşte başvuru şartları ve tüm detaylar.

Kemah Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) alımı için İlköğretim ve Ortaöğretim mezunları başvurabilecektir. Başvuru için üst yaş sınırı yoktur. İş İlan No (00007710982)

4 Garson (Servis Elemanı) alımı için en az ilköğretim en fazla lisans mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak şart.

Her 2 unvan için tercih edilen ikamet ilçeleri Kemah olarak açıklandı. İşe yerleştirileceklere asgari ücret ödenecektir.

Kemah Öğretmenevi son başvuru tarihi 14 Ağustos 2023 olarak açıklandı. Evrak teslim işlemleri kura tarihinden önce yapılacak olup, talebe başvuruda bulunacak olan adaylar; Kimlik, Diploma, Kalorifer Ateşçi Belgesi, Adli Sicil Kaydı Belgesi ve İkametgah Belgesini 15/08/2023-17/08/2023 tarihleri arasında (17/08/2023 tarihi mesai bitimine kadar) Kemah Öğretmenevi Müdürlüğü'ne teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen, eksik belge veren veya başvuruya esas alınan belgelerin talep şartlarını taşımaması halinde başvurusu İŞKUR tarafından kabul edilmiş olsa bile kura listesine dahil edilmeyecektir.

Fethiye Polisevi 3 Garson (Servis Elemanı) alımı için En az ilkokul, en fazla lisans mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş kadın ve erkek adayların başvurusu kabul edilecektir. İş İlan No (00007717060)

2 Bulaşıkçı (Stevard) alımı için En az ilkokul, en fazla lisans mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş adaylar başvurabilir. İş İlan No (00007717173)

Fethiye Polisevi son başvuru tarihi 15 Ağustos 2023 belirlendi. İşe alınacak kişilerin 17.08.2023 günü mülakat saatine kadar kurumumuza teslim etmesi gereken belgeler; En az ilkokul, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli Sicil ve Arşiv Kaydı Belgesi sunulacaktır. Daha önceden iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. (Bu durumu SGK dökümü ile belgeleyecektir. Olmayanlar için zorunlu değildir.) Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan ‘’ Hijyen Eğitim Sertifikasına sahip olanlar mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. Asgari ücret ödenecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.