Öğretmenevleri KPSS'siz İşçi Alımları Başladı! İş İlan Numaraları

Öğretmenevleri KPSS'siz İşçi Alımları Başladı! İş İlan Numaraları

İŞKUR Öğretmenevlerine kamu işçi alımlarını başlattı. Adaylar başvurularını yaparken iş ilan numalaralarını yanlarına almaları gereklidir. Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

2 Şehirde Öğretmenevleri tarafından yeni işçi alımları başladı. Başvuru için adayalara iş ilan numaraları haberimizde sunulmuştur.

Her iki Öğretmenevi başvurusu da 28 Temmuz 2023 tarihine kadar haberimizde yer alan iş ilan numaraları ile yapılacaktır. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bursa Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi Garson (Servis Elemanı) alımı için Lise ve Dengi Okul Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Çalışacak adayların Mudanya ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Çalışacak adaylar vardiyalı olarak çalışacaktır.

2 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 15:30 da kura çekilişi yapılacaktır. Bu personel alımı devlette kadrolu eleman alımı olmayıp, çalışanın tüm özlük hakları Mudanya Öğretmenevi Müdürlüğü tarafından karşılanacaktır.

Kura adresi: Mudanya Öğretmenevi ve ASO. (Eğitim Mah. Anafartalar Cad. No:22 /a Mudanya. İş İlan No (00007671412)

Çorum Bayat Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Aşçı alımı için 18 – 50 arasında olup, MEB Onaylı Aşçılık Eğitimi Belgesi, 5 Yıllık Aşçılık Deneyimi, Hijyen Belgesi, Personelin çalışma saatleri idare tarafından belirlenecektir. En az İlkokul, En Fazla Ortaöğretim (Lise) mezunu olmak şart.

Başvuru yapacak adayların işverence talep edilen MEB Onaylı Aşçılık Eğitimi Belgesi ve Hijyen Belgesi bilgilerini iskur internet adresi üzerinden; İnternet Şubesi - İş Arayan Girişi - Özgeçmiş - Ek Özellikler sekmelerini takip ederek ulaşacakları NİTELİKLER bölümü sekmesi altına ekleyerek kaydetmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde sistem hata vererek başvuruyu kabul etmeyecektir.

İş İlan No (00007672885)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.