Okur-Yazar İlkokul İlköğretim Lise Lisans Kadrolara 70 İşçi Alımı

Okur-Yazar İlkokul İlköğretim Lise Lisans Kadrolara 70 İşçi Alımı

İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Bünyesinde görev yaptırılmak üzere daimi süreli 70 ve tam zamanlı personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte tüm detayların yer aldığı yazımız.

Küçükçekmece Belediye Başkanlığında görev yaptırılmak üzere işçi alınacak işler; 20 Şoför, 2 Büro Memuru, 1 İnşaat Mühendisi, 42 Beden İşçisi Genel, 1 Ambar Depo Görevlisi, 1 Binek Araç Şoförü, 2 Halkla İlişkiler ve Organizasyon personeli ve 1 Kültür Sanat Yöneticisi olmak üzere daimi 70 personel alımı yapılacaktır. Haberimizde iş başvuru süreçleri ve detayları bulabileceksiniz.

70 Kadrolu Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Adaylarda aranan genel nitelikler; Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Affa uğrasalar dahi belirli suçlardan 1 yıl veya üzerinde mahkumiyet cezası almamış olmak, erke adayların askerlikle ilişiği olmamak, Herhangi bir SGK kurumundan her ne isimle olursa olsun emekli aylığı almıyor olmak, Sağlık açısından görev yapmasına engel bir durumu olmamak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak ve başvuru kılavuzunda başvuru yapacağı iş için gerekli öğrenime sahip olmak.

Küçükçekmece Belediyesi İşçi Alımı İçin İstenilen Belgeler?

İlgili İş için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını Kimlik fotokopisi, Mezuniyet belgesi veya diploma, İkametgah belgesi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve İŞKUR iş arayan belgeleri ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Peki Başvuru Nereye Yapılacak?

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını elektronik ortamda mail gönderilerek yapılacaktır. Başvuru için son başvuru günü 25 Ağustos bildirilmiştir. Adaylar son başvuru tarihinden sonra yapacakları başvurular geçersiz olacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.