Ortalama 60.000 - 120.000 Lira Maaşlarla Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Ortalama 60.000 - 120.000 Lira Maaşlarla Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Kamuya çok yüksek maaşlarla olmak üzere KPSS şartı da olmadan memur alımı başvuruları alınıyor. Sözleşmeli memur atama başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi bünyesinde güncel kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. 60 bin lira ve 120 bin lira ortalama maaşlar bulunuyor. Kamu memur atama başvuru süreci, şartları ve gerekli tüm bilgileri hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte KPSS şartı olmadan sözleşmeli bilişim personeli atamasına dair tüm detaylar.

Boğaziçi Üniversitesi memur alımı şartları

Adayların devlet memurları kanununda yer alan şartlara haiz olmaları, askerlikle ilişiklerinin olmaması, T.C. vatandaşı olması şartları yer alıyor. Adaylardan KPSS şartı aranmıyor. KPSS puanı olmayan ve ibraz etmeyenler değerlendirmede ne az 70 olarak baz alınacaklardır.

Memur alımı mezuniyet şartları

1 Bilgi Teknolojileri Uzmanı 4 katına kadar, 1 Sistem Uzmanı 2 katına kadar, 1 Yazılım Uzmanı 2 katına kadar olmak üzere memur alımı yapılacak. 1 kat maaş ortalama 30 bin TL’yi geçmektedir. Bu kapsamda 60 bin lira 120 bin lira maaşlar yer alıyor.

Başvuru için bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendislikleri mezunları başvurabilir. Ayrıca diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik mezunları da başvurabilir.

Kamu memur alımı başvuru tarihleri

Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli kamu memur alımı için başvurular 31 Temmuz 2023 tarihine kadar devam edecek. Adaylar “T.C. Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na” şahsen veya posta ile yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.