Personel Alımında Mezuniyet - Yaş Şartı Yok! Daimi Kadro Süreç Başladı

Personel Alımında Mezuniyet - Yaş Şartı Yok! Daimi Kadro Süreç Başladı

Afyon Belediyesi olan Bolvadin İlçe Belediye Başkanlığı bünyesinde görev verilmek üzere 20 sürekli işçi alımı gerçekleştirilecektir. İş başvuru Koşulları okuyucularımız için derledik işte başlıyoruz.

Bolvadin Belediye Başkanlığı bünyesinde daimi süreli 10 Beden İşçisi ve 10 Bahçe Bakım işçisi olmak üzere 20 işçi personel istihdam edilecektir. Başvurular devam etmektedir.

Afyon Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Afyon Bolvadin belediye Başkanlığında görev almak isteyen ilgili kişilerde aranan iş başvuru nitelikleri şu şekildedir: 18 yaşını tamamlamış olmak, Türk vatandaşı olmak, Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak, emekli veya emekliliğe hak kazanmamış olmak, Afyon ilçesi Bolvadin’de İkamet ediyor olmak ve Güvenlik ve arşiv araştırmaları olumlu olmak gerekiyor.

İş Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekli

Bolvadin Belediyesinde 20 daimi işçi olarak çalışmak isteyen adaylar başvuruda kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı belgesi ve başvuru esnasında verilecek iş başvuru formu ile başvuruda bulunabileceklerdir.

Bolvadin Belediyesi İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar gerekli başvuru koşullarını sağladıkları iş için iş başvuru belgeleri ile birlikte Şahsen başvuruda bulunacaklardır. İş başvuruları aşağıda yer alan iş başvuru kılavuzunda belirtilen adrese Bizzat aday tarafından yapılacaktır. Adaylar başvurularını 8 Eylül 2023 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.