Polisevleri 2 Şehre İşçi Personel Alımları! İŞKUR Başvuruları

Polisevleri 2 Şehre İşçi Personel Alımları! İŞKUR Başvuruları

2 Şehirde EGM Polisevlerine işçi alımları açıklandı. İŞKUR üzerinden başvurular alınmaya başladı. En az ilkokul mezunu kişiler başvurabilecek. Başvuru detayları için hazırlanan haberimiz.

Emniyet Genel Müdürlüğü ‘ne bağlı olarak görev yapan Polisevleri 2 şehirde yeni işçi personel alımları başladı. Başvuru yapacak adayların haberimizde belirtilen detayları incelemeleri gereklidir.

Başvurular 18 Temmuz 2023 tarihinde kadar haberimizde yer alan iş ilan numaraları ile yapılacaktır. Başvuru işlemleri İŞKUR internet sitesinden, İŞKUR Müdürlüklerinden veya İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Muğla Polisevi Aşçı alımı için Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan hijyen eğitimi sertifikası almış olmak.

En az ortaöğretim en fazla ön lisans, Mutfak ya da aşçılık bölümlerinden mezun olmak.
En az 5 yıl iş deneyimine sahip olmak. İş İlan No (00007653114)

Muğla Polisevi 4 Temizlik Görevlisi alımı için Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan hijyen eğitimi sertifikası almış olmak.

En az ortöğretim en fazla ön lisans mezunu olmak.

Daha önceden iş deneyimine sahip olması mülakatta tercih sebebi sayılacaktır. Bu durum SGK dökümü ile belgelenecektir.

Adaylar belirtilen evrakları 20/07/2023 günü mesai bitimine kadar Muğla Polisevi Şube Müdürlüğüne elden teslimini yapmak zorundadır. İş İlan No (00007653182)

Muğla Polisevi 4 Servis Komisi alımı için En az ilköğretim en fazla ön lisans mezunu olmak. İş İlan No (00007653245)

Daha önceden iş deneyimine sahip olması mülakatta tercih sebebi sayılacaktır. Bu durum SGK dökümü ile belgelenecektir.

Yukarıdaki Kadrolar için Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan hijyen eğitimi sertifikası almış olmak.

Başvuru sayısının talep edilen sayının 4 (dört) katını aşmaması durumunda 24/07/2023 günü Muğla Polisevi Şube Müdürlüğünde sözlü uygulamalı mülakat yapılacaktır. Noter huzurunda asil ve yedek adayların belirlenmesi için Muğla 3. Noter huzurunda Polisevi Şube Müdürlüğünde 21/07/2023 günü kura çekimi için planlama yapılmıştır.

Tekirdağ Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Garson (Servis Elemanı) alımı için en az ilkokul mezunu olup, 18 yaşından büyük olanlar başvurabilecek. Hijyen belgesine sahip olmak, Adli Sicil Kaydı belgesi, Nüfus Kayıt Örneği, İkametgâh Belgesi İstenilen belgeler eksiksiz olarak komisyona sunulacaktır. Belge Teslim Süresi: 24 Temmuz 2023 Saat: 17:00’a kadar. Belge Teslim Yeri: Çerkezköy Polis evi Büro Amirliği İstenilen belgeler süresi içerisinde ve eksiksiz olarak komisyona sunulacaktır. Aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Belgelerin komisyon tarafından kontrolü: 25 Temmuz 2023. Kura Tarihi ve Yeri: 26 Temmuz 2023 Saat: 15.00; Çerkezköy Polis evi Şube Müdürlüğü 1. Kat Toplantı Salonu. Uygulamalı, Sözlü Sınav Yeri Tarihi ve Yeri: 27 Temmuz 2023 Saat: 14.00; Çerkezköy Polisevi Şube Müdürlüğü (Gazi Mustafa Kemal Paşa Mah. Hükümet Cad. No:3 Çerkezköy / TEKİRDAĞ İş İlan No (00007653635)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.