Sağlık Bakanlığı Kadrolu Devlet İşçisi Alımı Bugün Başladı! Yeni İlan

Sağlık Bakanlığı Kadrolu Devlet İşçisi Alımı Bugün Başladı! Yeni İlan

Sağlık Bakanlığı bünyesinde yer alan Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Kamu kurumu olarak hizmet veren TÜSEB farklı 3 ünvan için toplam Kadrolu Devlet İşçisi İstihdam edecektir.

Sağlık Bakanlığı TÜSEB bünyesinde kadrolu 6 Hizmetli, 13 Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi, 9 Silahsız Özel Güvenlik ve 2 Şoför toplam 30 Kadrolu Devlet İşçicisi Alımı Gerçekleştirilecektir.

Sağlık Bakanlığı Devlet İşçisi Alımı

Sağlık Bakanlığı bünyesinde tam zamanlı ve sürekli istihdam edilecek Kadrolu Devlet işçisi istihdamı için noter kurasına katılım için müracaatlar başladı son başvuru günü 24 Mayıs 2024 tarihi olarak belirlenmiştir.

Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Sağlık Bakanlığı TÜSEB bünyesinde istihdam edilmek üzere 30 Kadrolu Devlet işçisi Kamu Personeli istihdamı için adaylardan noter kurasına katılım aşamasında herhangi bir belge talep edilmeyecektir. İş Başı yapmaya hak kazanan adaylardan gerekli belgeler talep edilecektir.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Kadrolu Devlet İşçisi Alımı Müracaat Şartları Neler?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı(TÜSEB) 30 Kadrolu Kamu Personeli Devlet İşçisi alımı için adaylarda olması gereken nitelikler;

Hizmetli Alımı; Herhangi bir lise mezunu olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. İŞKUR Son başvuru tarihi itibariyla hijyen, temizlik kuralları, temizlik malzemelerinin kullanım özellikleri, uygun teknikle temizlik ve riskli alanların temizliği konularından herhangi birinden eğitim almış olmak ve bunu belgelendirmek. En az 2 (iki) yıl mesleki tecrübesi olmak. İŞKUR İş İlan No (00008294978)

Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Alımı, Lise ve dengi okul mezunu veya üstü okul mezunu olmak.5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10’uncu maddesinde belirtilen koşulları taşımak ve son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına (Silahlı) sahip olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla en az 5 (beş) yıl mesleki tecrübesi olmak ve bunu belgelendirmek. İŞKUR İş İlan No (00008295015) Silahsız Özel Güvenlik İŞKUR İş İlan No (00008295062)

Şoför Alımı; En az Lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. 3 Yıl tecrübeli olmak. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. İŞKUR SRC2 Belgesi, SRC4 Belgesi, İleri Sürüş Teknikleri Sertifikası, Güvenli Sürüş Teknikleri Bitirme Belgesine Sahip Olmak. İŞKUR İş İlan No (00008295223).

tuseb-is-ilani.jpg

TÜSEB Kamu Personeli Alımı Başvuruları

Gerekli şartları taşıyan adaylar iş başvurularını İŞKUR üzerinden tamamlayabileceklerdir. Adaylar İŞKUR internet sitesi, 170 Telefon numarası ve son olarak Hizmet noktalarından başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum