Sayaç Okuma Destek Bakım ve Büro Personeli 75 İşçi Alımı Başvuruları

Sayaç Okuma Destek Bakım ve Büro Personeli 75 İşçi Alımı Başvuruları

Büyükşehir Belediye Başkanlığı daimi süreli işçi personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yapılan duyuruya göre kadrolu 75 İşçi Personel alımı yapılacaktır. İş başvuru süreci yazımızda sizler için hazırladık.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 Büro Personeli, 14 Teknik Personel, 13 Mühendis, 2İş makinası Operatörü, 5Temizlik Personeli ve 39 Bakım Onarım Destek Hizmetleri Endeks Okuma Sayaç Değişimi ve Büro Hizmetleri işçisi olmak üzere toplam 75 daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

Büyükşehir Belediye başkanlığı bünyesinde görev almak isteyen adaylarda aranan iş başvur koşulları;

1 Büro Personeli ve 11 Teknik Personel alımı için En az Ön lisans mezunu olmak ve 18 ile 45 yaş aralığında olmak.

1 Büro Personeli alımı için En az Lisans mezunu olmak En fazla 45 yalında olmak.

3 Teknik Personel Alımı için Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren en az lisans bölümünden mezun olmak en az 18 en çok 45 yaşında olmak.

13 Mühendis Alımı için En az Mühendislik Fakültesi mezunu olmak bütün mühendislik bölümleri mezunları başvuru yapabileceklerdir. Ayrıca en fazla 45 yaşında olmak.

2 İş Makinası Operatörü Alımı iş başvuru koşulları En az İlkokul mezunu olmak, Kazıyıcı Yükleyici Ekskavatör İş makinası Kullanım sertifikasına sahip olmak E ve G sınıfı sürücü belgesine ve SRC Psikoteknik belgesine sahip olmak şarttır.

5 Temizlik Personel Alımı En az İlköğretim mezunu olmak ve Temizlik işlerinde çalışmasına engel fiziksel ve kronik rahatsızlığı olmamak.

39 Endeks okuma sayaç değişimi bakım onarım ve destek personeli, alımı En az ilkokul mezunu olmak, Sahada uzun süre ayakta kalmayı gerektirecek işlerde vardiyalı çalışmaya engel olacak fiziksel veya kronik sağlık problemi bulunmamak. Şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 75 İşçi Alımı Başvurular Nasıl Yapılacak?

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını yalnızca İş başvuru kılavuzunda belirtilen İnternet adresi üzerinden herhangi bir belge talebi olmadan yapılacaktır.

Kocaeli Belediyesi Daimi İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar iş başvurularını Aşağıda yer alan iş başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine elektronik ortamda 4 Eylül 2023 tarihi dahil olmak üzere son başvuru gününe kadar gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.