Silahlı Silahsız En Az İlköğretim 100 Güvenlik Personeli Alımı

Silahlı Silahsız En Az İlköğretim 100 Güvenlik Personeli Alımı

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde silahlı ve silahsız olmak üzere adayların başvuru yapabileceği 100 güvenlik personeli alımı yapılacak. İşte detaylar.

Kamu kurumu bünyesinde güncel 100 güvenlik görevlisi personel alımı başvuruları alınıyor. İBB “İstanbul Büyükşehir Belediyesi” bünyesinde iştirak şirketi olan İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş. için 100 silahlı silahsız güvenlik personeli alımı tüm detayları şu şekildedir:

Personel alımları başvuru genel şartları

Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak şartları var. Ayrıca silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmektedir. Öte yandan adayların görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engelli bulunmaması ile en az 1 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilir

Silahlı ve silahsız güvenlik alımlarında mezuniyet şartları değişmektedir. Bu kapsamda silahsız için en az sekiz yıllık ilköğretim veya ortaokul; silahlı için en az lise veya dengi okul mezunu olmak şartları var.

İstgüven personel alımı başvuru tarihleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “İstgüven İstanbul Güvenlik A.Ş.” namına 100 güvenlik personeli alımı için başvurular online olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum