Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Alımı! 3 Gün Başvuru

Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Alımı! 3 Gün Başvuru

Tam Zamanlı ve Sürekli İşçi olarak görevlendirilmek üzere 22 Güvenlik Görevlisi personeli alımı gerçekleştirilecektir. Adayların iş başvurusu için 3 gün içerisinde iş başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Belediye Bünyesinde istihdam edilmek üzere 22 Daimi süreli Güvenlik Görevlisi alımı için adaylar iş başvuru sürecini yazımızda bulabileceklerdir. İşte Başvuru süreci

İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen kişiler iş başvurularını sadece elektronik ortamda özgeçmiş belgelerini e mail göndererek belirtilen iş başvuru tarihlerinde tamamlayabileceklerdir.

22 Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Belirtilen e mail adresine iş başvurusunda bulunacak adaylardan Kimlik Fotokopisi, Sabıka kaydı Belgesi ve Başvuru Formu Müracaat sırasında verilecek belge ile birlikte iş başvurusu tamamlanabilecektir.

Belediye Güvenlik Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Güvenlik Görevlisi olarak Çekmeköy Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek 22 Daimi süreli işçi alımı için başvurular 3 gün içinde 12 İle 14 Ekim 2023 tarihlerinde yapılabilecektir.

Kimler Güvenlik Görevlisi Alımına Başvuru Yapabilecek?

5188 Sayılı Özel Güvenlik Görevlisi Silahlı veya Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Belgesine sahip olmak. En Az Ortaokul Mezunu eğitim almış olmak. En az 20 Yaşında en fazla 01.01.1980 tarihinden sonra doğmuş olmak. Çekmeköy İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak.

Erkek adayların Askerlikle ilişiği olmamak. Görev yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak. TCK 53. Mad. Sayılan suçlardan mahkum olmamak. Affa uğraşlar dahi belirli suçlardan mahkum olmamak. Emekli veya Emekliliğe hak kazanmamış olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum