Sınav Yaş Şartı Yok! Online Başvuru Daimi İşçi Personel Alımı Başladı

Sınav Yaş Şartı Yok! Online Başvuru Daimi İşçi Personel Alımı Başladı

İlçe Belediyesi bünyesinde görev verilecek 10 farklı iş için çalışacak 28 daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru süreci devam ediyor. Detaylara yazımızdan hemen ulaşabilirsiniz.

Belediye bünyesinde tam zamanlı ve daimi istihdam edilecek 3 Zabıta Destek personeli, 5 Şoför, 1 Şehir Plancısı, 2 Psikolog, 1 Özel Eğitim Öğretmeni, 4 İşçi, 1 İç Mimar, 5 Özel Güvenlik Görevlisi, 1 Fizyoterapist ve 5 Bahçe Bakım İşçisi toplam 28 daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Belediye Daimi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Tam zamanlı haftada 45 saat çalışacak işçi alımı için adaylar iş başvurularını 20 Kasım 2023 tarihi dahil olmak üzere başvuru yapabileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.

28 İşçi Alımı Başvurusu Nereye Nasıl Yapılacak?

İlçe Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 farklı iş için çalışacak adaylar iş başvurularını e mail adresine özgeçmiş belgelerini göndererek tamamlayabileceklerdir. Farklı başvuru yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvurular başvuru kılavuzunda belirtilen e mail adresi üzerinden yapılabilecektir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Adaylar sadece iş başvurularını belirtilen mail adresi üzerinden gerçekleştirecekleri için ön başvurular sadece Özgeçmiş(CV) belgeleri ile birlikte yapılabilecektir. İş başı yapmaya hak kazanan adaylardan gerekli belgeler daha sonra talep edilecektir.

Daimi Süreli İşçi Alımı Kimler Başvuru Yapabilir

İstanbul Bakırköy Belediyesi 28 daimi süreli işçi alımı için 657 Sayılı Kanun 48. Mad. A bendinde belirtilen 1,4,5,6,7 ve 8. Alt bentlerinde sayılan şartları taşıyor olmak. SGK kurumlarından emekli, Yaşlılık, malul aylığı almaya hak kazanmamış olmak. Dönüşümlü çalışmaya engel sağlık sorunu olmamak başvuru şartlarını taşıyan adayların iş başvurusu yapabileceği açıklanmıştır. İş Başvurusu uygun olan adaylara başvuru listesi ayrıca bildirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum