Sınavsız 100 Destek Personeli Alımı! 12 Eylül Son Başvuru

Sınavsız 100 Destek Personeli Alımı! 12 Eylül Son Başvuru

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde yer alan Su ve Kanalizasyon İdaresi Başkanlığında Çalıştırılmak üzere Sürekli İşçi alımı yapılacaktır. Detaylar haberimizde hazırladık.

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresinde görevlendirilmek üzere sınavsız 100 Destek Personeli alımı yapılacaktır. İşte 100 Destek Personel alımı iş başvuru süreci.

MASKİ 100 İşçi Alımı Kimler Başvuru Yapabilir?

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev almak isteyen istekli adaylar iş başvuru yapabilmeleri için aranan nitelikler En az ilkokul mezunu olmak. Türk vatandaşı olmak. 18 Yaşını Tamamlamış olmak. Malatya il sınırlarında ikamet ediyor olmak. Kamu Haklarından Mahrum olmamak. Emekli veya Emekliliğe hak kazanmamış olmak. Affa uğrasalar Dahi belli suçlardan mahkum olmamak. Tercihen Altyapı konusunda tecrübeli olmak. Şartlarını taşıyan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Daimi 100 İşçi Alımı Başvuru Evrakları Neler?

Gerekli İş Başvuru Şartlarını Taşıyan adaylar iş başvurusu için adaylardan Adli sicil kaydı ve Resimli Özgeçmiş belgeleri talep edilecektir.

İş Başvurusu Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

Gerekli iş başvuru şartlarına haiz olan adaylar başvuruda istenilen belgeleri başvuru kılavuzunda belirtilen mail adresine elektronik ortamda göndererek başvurularını tamamlayabileceklerdir. Son Başvuru tarihi 12 Eylül 23 olarak belirtilmektedir. Elden ve son başvuru tarihinden sonra yapılan başvuruları geçersiz sayılacak ve değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.