Sınavsız Sayaç Okuma, Operatör ve Öğretmen 17 Personel Alımı

Sınavsız Sayaç Okuma, Operatör ve Öğretmen 17 Personel Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 Farklı unvanda 17 kadrolu personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İş Başvuru süreci haberimizde bulabilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesi Aydın iştiraki olan Aydın Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Beden Eğitimi Öğretmeni, 1 Loder Operatörü, 1 Greyder Operatörü ve 14 Sayaç Okuma Personeli olmak üzere 17 Daimi süresiz işçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

ABB Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı istihdam edilecek personellerde aranan genel şartlar; Türk vatandaşı olmak, 18 ile 50 yaş aralığında olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmamak ve Aydın il sınırlarında ikamet ediyor olmak. Genel şartlarını taşıyan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

Beden Eğitimi Öğretmeni Özel Şartı; Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak.

Loder ve Greyder Operatörü alımı özel şartları; B ve G sürücü belgesine sahip olmak, Loder ve Greyder Operatörü belge sahibi olmak, İş konusunda tecrübeli olmak. Sayaç okuma personeli alımı için genel şartlar aranmaktadır.

Büyükşehir Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Belgeler Neler?

Aydın Büyükşehir Belediyesi 4 Farklı Unvanda 17 İşçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını Özgeçmiş ve Adli Sicil kaydı ile birlikte gerçekleştirebileceklerdir.

Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Süreci Nasıl Yapılacak?

Gerekli özel ve genel şartları taşıyan adaylar başvurularını başvuruda istenilen belgeler ile birlikte elektronik ortamda başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine online olarak veya adaylar bizzat başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru için son başvuru tarihi 10 Ağustos 2023 olarak bildirilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.