Sınavsız Temizlik Personeli Görevlisi Alımları Başladı

Sınavsız Temizlik Personeli Görevlisi Alımları Başladı

Belde Belediyesi sürekli görevlendirilmek üzere 8 işçi alımı gerçekleştirecek. Belediye Başkanlığı İşçi alımı ilanı yayımlandı. İşçi alımı başvuru detayları yazımızda sizler için derledik.

Belde belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 Temizlik Personeli alımı yapılacaktır. Sınavsız tam zamanlı görev alacak personeller için işte başvuru koşulları…

Temizlik Personel Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

Belde Belediyesinde Temizlik personeli olarak görev almak isteyen istekli kişiler iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen İŞ Başvuru adresine başvuruda bulunabileceklerdir.

İş Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar iş başvurularını Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 4 adet resim, Sabıka akaydı belgesi, Yerleşim yeri belgesi, Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, Askerlik durum belgesi Diploma veya Mezuniyet belgesi ve SGK hizmet döküm belgesi ile birlikte iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Belde Belediyesi İş Başvuru Tarihleri

Adaylar İş Başvurularını 10 ile 11 Ekim 2023 tarihlerinde Evrensekiz Belediyesine başvuru evrakları ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir. İş Başvurusu olumlu olan adaylar ile Evrensekiz belediyesi hizmet binasında 17 Ekim 2023 tarihi saat 10 ile 12 arasında mülakat yapılacaktır.

Kimler İş Başvurusunda bulunabilir?

En az ilkokul mezunu olmak. Askerlikle ilişiği olmamak. Affa uğrasalar dahi belirtilen suçlardan mahkum olmamak. SGK dan emekli olmamak. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların başvurusu kabul edilecek ve değerlendirmeye alınacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum