Şoför, Büro Personeli, Uzman, Amir Ünvanında 8 Sürekli İşçi Alımı

Şoför, Büro Personeli, Uzman, Amir Ünvanında 8 Sürekli İşçi Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görev verilmek üzere 5 farklı iş için 8 sürekli işçi alımı gerçekleştirilecektir. Sürekli İşçi alımı iş başvuru süreçleri haberimizde yar alıyor. İşte Başlıyoruz.

Büyükşehir Belediye başkanlığı bünyesinde görev verilmek üzere 3 Ekmek Kasalama ve Paketleme işçisi, 2 Engelli büro personeli, 1 Şoför Kurye, 1 İnsan Kaynakları Uzmanı ve 1 Vardiya amiri olmak üzere toplam 8 sürekli işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İBB Daimi İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler?

Büyükşehir Belediyesinde çalışmak isteyen adaylarda aranan müracaat koşulları;

Ekmek Kasalama ve Paketleme işçi alımı için En az Lise mezunu 35 yaşını geçmemiş olmak.

Engelli büro personeli alımı için Üniversitelerin 4 yıl süreli eğitim veren İşletme, İktisat ve Mühendislik fakültelerinden mezun olmak. Alanında en az 3 yıl iş tecrübe sahibi olmak.

Şoför Kurye alımı için en az lise mezunu olmak. B sürücü belgesine sahip olmak. İBB trafiğinde araç kullanma deneyimli olmak.

İnsan Kaynakları Uzmanı alımı için Üniversitelerin 4 yıl süreli Endüstri mühendisliği Çalışma Ekonomisi Psikoloji İşletme vb. bölümlerinden mezun olmak.

Vardiya amiri Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmak 35 yaşını geçmemiş olmak. En az 2 yıllık iş deneyimi olmak. Şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görev almak isteyen iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını Özgeçmiş (CV) belgeleri ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

İBB İşçi Alımı Başvuru Zamanı

Adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda en ge 17 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.