Şoför ve Temizlik Personeli Olma Fırsatı! 9 Kadrolu Personel Alımı

Şoför ve Temizlik Personeli Olma Fırsatı! 9 Kadrolu Personel Alımı

İlçe Belediyesi Of Belediye Başkanlığı İştiraki Bünyesinde İstihdam Edilmek Üzere 2 Farklı Unvanda 9 Daimi Personel Alımı Yapacak. 9 İşçi Personel Alımı Süreçleri Haberimizde.

Of Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesinde istihdam edilmek zere 4 Çöp Kamyon Şoförü ve 5 Temizlik personeli alımı gerçekleştirecek. Başvurular başladı. İşte başvuru süreçleri:

Of Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları

Çöp Kamyonu Şoförü alımı başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvuru tarihi itibari ile 01.08.1988 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, en az lise mezunu, Askerliğini yapmış, C,D ve E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, Son 6 Ay içerisinde Of ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak ve görev yapmasına engel sağlık problemi olmayan erkek adayların başvuruları kabul edilecektir.

Temizlik görevlisi alımı başvurusu için aranan şartlar; En az ilkokul mezunu olmak, Sokak temizliği çöp toplama ve çöp aracına nakil işlerinde çalışabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmayan vardiyalı çalışabilecek,son 6 aydır Of ilçe sınırlarında ,ikamet ediyor olan, 01.08.1990 ve sonrasında doğmuş olmak, Askerliğini yapmış erkek adayların başvurusu kabul edilecektir.

Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Başvuruda bulunmak isteyen istekli adaylar başvurularını Kimlik Fotokopisi, Nüfus Kayıt örneği, tarihçeli Yerleşim yeri bilgileri raporu, adli sicil kaydı, diploma fotokopisi, askerlik durum belgesi, çalışmaya engel olmadığına dair sağlık raporu ve şoför başvurusu için sürücü belgesi fotokopisi SRC ve Psikoteknik belgeleri ile birlikte Şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektir.

Of Belediyesi Başvuru Tarihleri

Trabzon Of belediyesi 4 Şoför ve 5 Temizlik görevlisi alımı için adaylar istenilen belgeler ile birlikte Of Belediyesi İnsan kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne 4 Ağustos 2023 tarihine Şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.