Süreç Başladı! En Az İlköğretim 3 Branş Daimi İşçi Personel Alımı

Süreç Başladı! En Az İlköğretim 3 Branş Daimi İşçi Personel Alımı

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilecek daimi süreli 36 işçi alımı 3 farklı işte çalıştırılmak üzere istihdam edilecektir. İş başvuru detayları yazımızda.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 1 Oto yıkamacı işçisi, 5 Genel Başvuru vasıfsız işçi ve 30 Spor eğitmeni olmak üzere daimi süreli 36 işçi alımı gerçekleştirilecektir. İşte sürece dair KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız yazımız.

Büyükşehir Daimi Süreli İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 farklı iş de görevlendirilecek 36 işçi alımı başvuruları başvuru kılavuz adresinde belirtilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda online olarak başvuru yapılacaktır.

36 İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Belediye bünyesinde istihdam edilecek adaylar iş başvurularını sadece elektronik ortamda gerçekleştireceklerdir. İş Başvurusu için adaylar sadece Özgeçmiş belgeleri ile birlikte başvuru yapılacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi 36 işçi alımı için adaylar iş başvurularını elektronik ortamda 18 ile 25 Ekim 2023 tarihlerinde başvurular yapılabilecektir.

İş Başvuru Koşulları Neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Daimi İşçi alımı için başvuru koşulları; Oto Yıkamacı alımı için en az ilköğretim mezunu olmak. Oto yıkama konusunda tecrübe sahibi olmak gerekiyor. Genel Başvuru İşçisi alımı için en az lise mezunu olmak gerekiyor. Spor Eğitmeni alımı Üniversitelerin Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okullarından mezun olmak veya öğrencisi olmak, İlgili branşlarında Antrenörlük belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.