Sürekli Şoför İşçi Alımları! 18 Yaşını Bitirmiş 50 Yaşını Geçmemiş

Sürekli Şoför İşçi Alımları! 18 Yaşını Bitirmiş 50 Yaşını Geçmemiş

Farklı 3 iş için sürekli kadroda 12 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 16 daimi işçi alımı yapılacaktır. İşçi alımı başvuru süreçleri haberimizde yer almaktadır.

Büyükşehir Belediyesi 1 Ağır Vasıta Şoförü, 10 Beden işçisi ve 1 Kepçe Operatörü olmak üzere 12 daimi süreli personel alımı gerçekleştirecektir. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde istihdam edilecek adaylar Türk vatandaşı olmak. 18 yaşını bitirmiş 50 yaşını geçmemiş olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak. Askerlikle ilişiği olmamak. Ağır vasıta şoförü için en az C sürücü, belgesine sahip olmak. Kepçe operatörü alımı için kepçe operatörü belgesine sahip olmak. Ayrıca bütün adayların Aydın İl sınırlarında ikamet ediyor olması şarttır.

Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar iş başvurularını Adli sicil belgesi ve Özgeçmiş belgeleri ile birlikte şahsen veya başvuru kılavuzunda belirtilen mail adresine başvuruda bulunabileceklerdir.

Aydın Büyükşehir İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Gerekli şartları taşıyan adaylar iş başvurularını 18 Eylül 2023 tarihine kadar yapabileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan hiçbir başvuru kabul edilmeyecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.