SYDV 3 Ünvan Yeni Personel Alımları Açıklandı! Başvuru Ekranı

SYDV 3 Ünvan Yeni Personel Alımları Açıklandı! Başvuru Ekranı

SYDV Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı, Büro Görevlisi alımı ile Muhasebeci alımı olmak üzere farklı unvanlarda personel alımı yapılıyor. İşte sürece dair tüm detaylar.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımları kapsamında Bilecik/İnhisar vakfı, Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı, Diyarbakır/Bismil vakfı, Büro Görevlisi alımı, Samsun/Tekkeköy vakfı, Muhasebeci alımı yapılıyor. İşte SYDV personel alımlarına dair tüm detayların yer aldığı ve KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız haberimiz

SYDV personel alımı başvuru genel şartları

T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş 40 yaşını doldurmamış olmak, askerlikle ilişkisi bulunmamak, KPSS en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak genel hususları yer alıyor.

Güncel personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı için Asgari B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik ile Sosyal Hizmet bölümlerinden mezun olmak, kütüğün İnhisar ilçesinde olması, sosyal iletişim becerisine sahip olmak şartları yer alıyor.

Büro Görevlisi alımı için Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak, B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, herhangi önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Muhasebeci alımı için İleri derece bilgisayar kullanım becerisine sahip olmak, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Finansal yönetimi, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Denetim lisans mezunu olmak, en az B sınıfı Ehliyete sahip olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, Tekkeköy İlçesi Sınırları içinde ikamet etmiş olmak gerekiyor.

Vakıf personeli alımı başvuru tarihleri

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV personel alımları kapsamında Bilecik, Diyarbakır ve Samsun illeri için personel alımı süreçleri, 24-25 ve 28 Temmuz 2023 tarihlerinde olmak üzere sona erecektir. Başvuru ilanlarına e-devlet şifresi ile giriş yaparak erişim sağlayabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum