SYDV Güncel Muhasebeci Personel Alımı Açıklandı (KPSS 60)

SYDV Güncel Muhasebeci Personel Alımı Açıklandı (KPSS 60)

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV bünyesinde yeni kamu personeli muhasebeci alımı yapılacak. Başvurular, şartlar ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz.

Çiftlikköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV personeli alımı başladı. Güncel başvuru süreci ve tüm detayları hemen bu haberimizde bulabilirsiniz.

SYDV personel alımı başvuru genel şartları

1 Muhasebeci alımı için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş ve 40 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Müracaat edilen iş pozisyonuna göre gerekli eğitim şartını taşımak ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavında (2021/2022 KPSS P3) puan türünde en az 60 puan almış olmak, Vakfımızın çalışma sistemi vatandaş odaklı olduğundan aktif sosyal iletişim becerisine sahip insanlarla iletişimi güçlü adaylar tercih sebebidir.

Kamu personeli alımı başvuru mezuniyetler

Muhasebeci Alımında Aranacak Özel Şartlar: 4 yıllık örgün eğitim veren Muhasebe, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Maliye, İşletme, İktisat ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun olmak, Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmek, ilan tarihinden önce Vakfın Bulunduğu İlçe Sınırları (Çiftlikköy) içinde ikamet etme şartı aranmakta olup bu durumu belgelemeleri gerekmektedir. Sürücü Belgesine Sahip Olmak (En Az B Sınıfı) ve aktif araç kullanabiliyor olmak gerekiyor.

Güncel personel alımı başvuru süreci nasıl işler?

Çiftlikköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV personel alımı için başvurular 10 Temmuz 2023’e kadar yapılabilecektir. Başvurular İstenen belgeleri Çiftlikköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru Adresi: “Çiftlikköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Çiftlik Mahallesi Atatürk Caddesi No:83, Kat:3 77600 Çiftlikköy/Yalova”.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum