Tecrübeli Tecrübesiz Adaylar Başvurabilir! Yardımcı Personel Alımı Başladı

Tecrübeli Tecrübesiz Adaylar Başvurabilir! Yardımcı Personel Alımı Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı işçi alımı yapacağını duyurdu. Büyükşehir Belediyesine Eylül ayında yardımcı destek personeli unvanında 16 İşçi personel alımı gerçekleştirecektir. İşte detaylar

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde görev almak isteyen adaylar için yayımlanan 16 Kadrolu Destek personel alımı için adayların yeni mezun veya tecrübeli olmak kaydıyla kadrolu personel alımı gerçekleştirilecektir. İBB destek personel alımı iş başvuru sürecini haberimizde siz değerli okuyucularımız için derledik.

İBB Yardımcı Destek Personel Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında çalışmak üzere adaylarda aran şartlar: En az ilkokul mezunu olmak, B Sürücü belgesine sahip olmak şartlarını taşıyan adayların başvuruda bulunabileceği duyuruldu.

İBB Destek Personeli Ne İş Yapacak?

Başvurusu kabul edilen adaylar Büyükşehir Belediyesinin Sosyal hizmet alanında yardımcı olarak görev alacaklardır. İBB ayni ve Nakdi yardım hizmetlerinin sunulması yardımcı büro hizmetlerinde görev alacaktır. Sosyal Hizmet Müdürlüğünde evrak arşiv ve dosya takibi yapabileceklerdir. Mevzuat doğrultusunda verilen görevleri yapabileceklerdir.

Yardımcı Destek Personeli İş Başvuru Evrakları Nelerdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 16 Kadrolu Yardımcı Destek Personeli alımı için başvurularını elektronik ortamda yapabileceklerdir. İş başvurusunda bulunacak adaylardan herhangi bir belge talebi olmayacaktır. İş başvurusu kabul edilen ve iş başlangıcı yapılacak adaylardan belge talebi istenilecektir.

İBB Destek Personel Alımı İş Başvuru Zamanı

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını aşağıda yer alan iş başvuru kılavuzundaki internet adresinden 1 ile 8 Eylül 2023 tarihleri arasında başvurularını yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.