Tekniker Büro Memuru Balık Adam Kadrolu Kamu Personel İşçi Aranıyor

Tekniker Büro Memuru Balık Adam Kadrolu Kamu Personel İşçi Aranıyor

İŞKUR Tarafından yayımlanan 7 Yeni Kamu İşçi alımı ilanına göre 5 Farklı iş için Kadrolu görev yapacak toplam 12 Kamu işçisi Alımı gerçekleştirilecektir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek Mühendis, 2 Büro Memuru,2 Balık Adam Dalgıç, 2 Tahlisiye Personeli ve 5 Diğer Teknisyen ve Teknikerler olarak çalışacak toplam 12 Kadrolu Kamu Personeli İşçi Alımı yapılacaktır.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 12 İşçi Alımı Başvuru Zamanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere toplam 12 Kamu Personeli Kadrolu işçi alımı müracaatlar devam etmektedir. Son başvuru günü 24 Mayıs 2024 tarihidir.

KEGM Kadrolu Kamu Personel Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

İŞKUR tarafından yayımlanan 7 farklı kadrolu kamu işçisi alımı için adaylar Noter Kurasında belirlenecektir. Noter Kurasına katılım için adaylardan ayrıca belge talep edilmeyecektir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 12 Kamu Personeli İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Mühendis Alımı; Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak. B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 18 ile 35 Yaş aralığında olmak. İnşaat Mühendisi olarak en az 3 Yıl deneyime sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00008294914).

Büro Memuru; En az lisans mezunu en fazla doktora düzeyinde eğitim almış olmak. 18 ile 35 yaş aralığında olmak. İŞKUR İş İlan No (00008295009).

Büro Memuru; Üniversitelerin 2 Yıl süreli eğitim veren fakültelerinden Deniz Ulaştırma ve İşletme, Deniz ve Liman İşletme, Elektronik Haberleşme, Elektronik Haberleşme Teknikerliği, Haberleşme, Haberleşme Teknolojisi ve Güverte bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak. İŞKUR İş İlan No (00008295187).

Diğer Teknisyen ve Teknikerler; Meslek Yüksek Okulu Önlisans Elektrik, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtım bölümlerinden birinden mezun olmak. İŞKUR İş İlan No (00008295516).

Dalgıç (Balıkadam); Meslek Yüksek Okulu Ön lisans mezunu olmak. Gemi Adamı Yeterlilik Belgesi, STCW Belgelerine sahip olmak. Geçerliliği devam eden en az Gemici veya Yağcı gemiadamı yeterlilik belgelerinden birine sahip olmak. Birinci Sınıf Dalgıç yeterliliğine sahip olmak. Profesyonel sualtı adamı sağlık raporu belgesine sahip olmak. Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olmak. Asgari 2 (iki) yıl fiili Dalgıçlık hizmeti tecrübesine sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00008295626).

Diğer Teknisyen ve Teknikerler; Meslek Yüksek Okulu Önlisans Makine Metal Teknolojisi bölümünden mezun olmak. B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00008295662).

Tahlisiye Personeli; Geçerliliği devam eden en az Gemici veya Yağcı gemiadamı yeterlilik belgelerinden birine sahip olmak. En az CE sürücü ehliyetine sahip olmak. Yüzme bilmek. (Yüzme bilinip bilinmediği uygulamalı olarak test edilecektir.) Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00008295804).

Diğer Teknisyen ve Teknikerler; B sürücü belgesine sahip olmak. Meslek Yüksek Okulu Önlisans Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi bölümlerinden birinden mezun olmak. İŞKUR İş İlan No (00008295867).

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 12 Kamu İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Gerekli Başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını İŞKUR internet adresinden elektronik ortamda, Hizmet Noktalarından bizzat veya 170 Numaralı telefon hattından gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.