Teknoloji Personeli ve İdari İşler Proje Personeli Alımı Yapılıyor

Teknoloji Personeli ve İdari İşler Proje Personeli Alımı Yapılıyor

Personel Yönetim A.Ş. tarafından 3 unvanda 10 personel alımı yapılacak. İlanlar yayımlandı, teknoloji merkezleri personeli, idari işler personeli ve proje personeli olarak 10 yeni istihdam yapılıyor.

Personel Yönetim A.Ş. kurum dışı kamu işçisi alımı için yeni ilanı paylaştı. Toplam 10 yeni işçi alımı farklı unvanlarda yapılacak. Yapılacak olan alımlarda unvanlar ve şartlar haberimizde yer alıyor.

Başvuru için adayların başvuru kılavuzunda yer alan kurumun internet sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirmeleri şart. Başvuru işlemleri 11 Haziran 2023 tarihinde sona erecektir. Süresi içerisinde internet adresinden başvurusunu yapan adaylar arasından uygun bulunan adaylar mülakata çağırılacaktır.

2 Proje Yönetim Personeli Alımı için açık veri portalının işletilmesi, proje süreçlerini takip edebilecek, proje durum raporu oluşturabilecek Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak şart.

Teknoloji Merkezleri Personeli alımı için Teknoloji ve Girişim Merkezlerinde yürütülen eğitim etkinlik ve girişimci danışmanlığı süreci planlama kontrol ve takibini yapacak ve paydaşlarla görüşmeler yapacak, etkinlik içeriklerini belirleyecek Lisans mezunu adaylar başvurabilecek.

7 İdari İşler Görevlisi alımı için Ortaöğretim mezunu olan, arşiv, evrak, doküman konularında çalışabilecek adaylar başvurabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.