Temmuz Ayı Lise Mezunu Türk İşçi Alımları Başladı! Güncel Süreç

Temmuz Ayı Lise Mezunu Türk İşçi Alımları Başladı! Güncel Süreç

Kayseri ve Civarı Elektrik Türk işçi alımı İlanı açıklandı. Başvurulara dair gerekli işe alımı sürecini ve tüm detayları hemen bu ilan yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Belirli unvan ve sayılarda Kayseri ve civarı elektrik işçi alım ilanı yayınlanmıştır. Aranan unvanlar ve kişi sayısı ise elektrik teknisyeni ve elektrik teknikeri olarak kişiden oluşur. Kişilerin başvuru oluşturmak için kullanması gereken adres ise Hunat mahallesi Nuh Naci Yazgan caddesi Kayseri’dir.

İşçi alımı başvuru süreci nasıl olacak?

Adaylar başvuruda bulunması gereken tarih için son gün 5 Temmuz 2023’tür. Başvuru için aranmakta olan şartlar ve istenen belgeler bulunur. Kişiler bu belgeleri hazır ederek bu şekilde başvuru yapar.

Başvuru Müracaat Şartları Nelerdir?

Kişilerin 1993 sonrası ve 2002 öncesi doğumlu olması gerekir. Elektrik kuvvetli akım tesislerinde çalışma izin belgesi iznine kabul edilmekte olan ve elektrik, elektrik elektronik mezunu olma şartı aranır. Kişilerin meslek liselerinden bu bölümlerden mezun olması halinde başvuruları kabul edilir.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

Kişilerin girmesi gereken sınav ve mülakat sonrasında bulundurması mecburi olan belgeler vardır. Bunlar ise sağlık raporu, askerlikle ilişkisinin olmadığını gösteren belge, 8 adet vesikalık, mezuniyet belgesi, EKAT belgesi, sigorta hizmet dökümü gerekir.

Sürücü belgesi ya da bunu edinme taahhüdü, adli sicil belgesi gerekir. Kişilerin başvuru şartlarını ve de bu belgeleri bulundurması zorunludur. Aksi takdirde başvurular kabul edilmemektedir. Kayseri ve civarı elektrik işçi alım ilanı başvuru belgeleri bunlardan oluşmakta ve kişiler bu belgeleri başvuru için yanında bulundurmalıdır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.