TÜBİTAK Kadrolu Kamu İşçi Alımı Başvuruları Bugün Başladı

TÜBİTAK Kadrolu Kamu İşçi Alımı Başvuruları Bugün Başladı

İŞKUR da yer alan kamu işçi alımı ilanına göre tam zamanlı ve kadrolu 12 kamu işçisi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. 12 Kamu işçi alımı iş başvuru süreci yazımızda sizler için hazırladık.

TÜBİTAK bünyesinde istihdam edilecek Diğer teknisyen ve Teknikerler ünvanlarında görev verilecek toplam 13 kadrolu kamu işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Detaylar bu yazımızda.

Kamu İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar iş başvurularını İŞKUR resmi internet adresinde yer alan başvuru bölümünden yapabilecektir. Ayrıca adaylar iş başvurusu için telefon üzerinden iş başvurusunda bulunabileceklerdir. İŞKUR telefon hattı ALO 170 telefon numarasından iş başvurusunda bulunmak istedikleri iş için başvuruda bulunabileceklerdir.

TÜBİTAK Kamu İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırma Kurumu bünyesinde istihdam edilecek 13 Kamu işçisi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını 20 Ekim 2023 tarihine kadar başvurularını yapabileceklerdir.

Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler?

1 Diğer Teknisyen ve Teknikerler alımı için KPSS sınavından P93 puan türünde en az 60 puan almış olmak. Üniversitelerin İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik ve İtfaiyecilik ve Sivil Savunma bölümlerinden ön lisans düzeyinde mezun olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. 16.10.1988 tarihinden sonra doğmuş olmak. 5 yıl mesleki deneyim sahibi olmak. İtfaiye Operatörlük Belgesine sahip olmak. C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00007863151).

4 Diğer Teknisyen ve Teknikerler alımı için Üniversitelerin İş Sağlığı ve Güvenliği, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği bölümlerinden Ön lisans düzeyinde mezun olmak. KPSS P93 puanı en az 60 ve üzerinde puan almış olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığı tarafından verilen ve geçerli en az C sınıfı iş güvenliği Uzmanlığı Belgesine sahip olmak. 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00007863219).

8 Diğer Teknisyen ve Tekniker alımı için 2 yıllık eğitim veren üniversitelerin İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik ve İtfaiyecilik ve Sivil Savunma bölümlerinden birinden mezun olmak. 18 yaşını tamamlamış 25 yaşını geçmemiş olmak. (16.10.1988 tarihi itibari ile) İtfaiye aracı operatörlük belgesine sahip olmak. C ehliyet sahibi olmak. En az 1 Yıl iş deneyimine sahip olmak. Adayların aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla erkeklerde en az 1,67 cm kadınlarda en az 1,60 cm boy uzunluğuna sahip olmak. Boy uzunluğunun son iki rakamı ile kilosu arasında (+),(-) 10 kg dan fazla fark olmaması gerekmektedir. İŞKUR İş İlan No (00007863198).

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum