Türkiye Petrolleri 7 Ünvanda Yeni Kamu Personel Alımları Başladı

Türkiye Petrolleri 7 Ünvanda Yeni Kamu Personel Alımları Başladı

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı TPAO bünyesinde yeni ve farklı branşlarda olmak üzere kamu personeli alımları açıklandı. Başvuru tüm detaylarını hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı “TPAO” 30 işçi alımı başladı. TPAO’ya 14 Üretim Operatör Yardımcısı alımı, 2 İnşaat Teknisyeni alımı, 1 Ambarcı alımı, 1 Sağlık Görevlisi alımı, 1 Laboratuvar sorumlusu alımı, 9 Elektrikçi alımı ile 2 Harita Teknisyeni alımı olmak üzere yeni kadrolara başvurular alınacak. Detayları hemen bu haberimizde hazırladık.

TPAO personel alımı şartları nelerdir?

Personel alımına başvuru için genel şartların yanı sıra, başvuru için İlan tarihinin son günü itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gerekiyor.

Kamu işçi personel alımı başvuru mezuniyetleri nelerdir?

14 Üretim Operatör Yardımcısı alımı için Üniversitelerin Motor, Makine, Mekatronik, Sondaj Teknolojisi, Sondajcılık, Petrol Sondajı ve Üretimi, Proses/Rafineri Teknolojisi, Kimya/Kimya Teknolojisi, Rafineri ve Petrokimya Teknolojisi, Otomasyon, Metal İşleri, Elektrik, Elektrik Teknolojisi, Elektrik Makineleri Bakım ve Onarımı, Elektrik Makine Tamir ve Bakım, Endüstriyel Elektrik, Elektrik-Elektronik, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi Ön Lisans (MYO) programından mezun olmak gerekiyor.

2 İnşaat Teknisyeni alımı için Üniversitelerin; İnşaat Teknolojisi, Altyapı, İnşaat, İnşaat Teknikerliği, Yapı Tesisat Teknolojisi, Yapı Donatım Teknolojisi, Yapı Donatımı Teknolojisi, Yapı, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi, İnşaat Yapı, Yapı İnşaat Ön Lisans (MYO) programından birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Ambarcı alımı için Üniversitelerin Makine, Motor, İş Makineleri, Makine Metep, Makine Teknisyenliği, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Talaşlı Üretim, Talaşsız Şekillerndirme, Termik Santral Makineleri, Tesviye, Motor Otomotiv, Oto Elektrik-Elektronik, Oto Elektrik ve Elektroniği, Oto Motor Teknolojileri, Otobüs Tamir ve Bakım, Otomotiv, Otomotiv Endüstrisi, Otomotiv Metep, Otomotiv Satış Sonrası Hizmet, Otomotiv Tasarım ve İmalat, İşletme, İşletmecilik, İşletme Yönetimi, Genel İşletme Ön Lisans (MYO) programından birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Sağlık Görevlisi alımı için Üniversitelerin; İlk ve Acil Yardım, Acil Bakım Teknikerliği, Acil Tıp Teknikerliği, Acil Yardım, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Yardım, Paramedik Ön Lisans (MYO) programından mezun olmak gerekiyor.

1 Laboratuvar sorumlusu alımı için Üniversitelerin Kimya, Kimya Teknolojisi, Rafineri ve Petrokimya Teknoloji, Petrokimya, Rafineri, Rafineri-Petrokimya, Rafineri ve Petrokimya Ön Lisans (MYO) programından birinden mezun olmak gerekiyor.

9 Elektrikçi alımı için Üniversitelerin Elektrik, Elektrik Teknolojisi, Elektrik Makineleri Bakım ve Onarımı, Elektrik Makine Tamir ve Bakım, Endüstriyel Elektrik, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği Ön Lisans (MYO) programından birinden mezun olmak gerekiyor.

2 Harita Teknisyeni alımı için Üniversitelerin; Harita ve Kadastro, Harita Kadastro, Harita, Harita Teknikerliği, Harita ve Maden Ölçme Ön Lisans (MYO) programından birinden mezun olmak gerekiyor.

Türkiye Petrolleri personel alımı tarihleri

Türkiye Petrolleri TPAO için personel alımı başvuruları bu işkur numaraları ile yapılabilecektir: 14 Üretim Operatör Yardımcısı 00007735834, 2 İnşaat Teknisyeni 00007736032, 1 Ambarcı 00007735992, 1 Sağlık Görevlisi 00007736094, 1 Laboratuvar sorumlusu 00007736121, 9 Elektrikçi 00007736411, 2 Harita Teknisyeni 00007736484. Adaylar ALO 170 nolu hattan, İŞKUR hizmet birimlerinden veya İŞKUR e-şube’den 25 Ağustos’a kadar başvuru yapabilir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum