Yaş Öğrenim Şartı Yok! Vasıfsız 15 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Yaş Öğrenim Şartı Yok! Vasıfsız 15 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İzmir Tire İlçe Belediye Başkanlığı bünyesine görevlendirilmek üzere işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İşte tüm detayların yer aldığı haberimizden önemli bilgiler.

İlçe Belediye başkanlığı bünyesinde geçici süreli istihdam edilmek üzere 15 Çöp işlerinde görev verilmek üzere personel alımı yapılacaktır. İşçi alımı için gerekli müracaat koşulları ve nasıl başvuru yapılacağı haberimizde sizler için süreci derledik. İşçi alımı için gerekli koşullar nelerdir İşte başlıyoruz.

Tire Belediyesi 15 İşçi Alımı Başvuru Koşulları

İzmir Tire Belediye Başkanlığı bünyesinde görev almak üzere işçi alımına başvuru yapmak isteyen adaylar iş başvuru koşulları; 28 Nisan 2018 tarih ve 30405 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile unların üyesi olduğu Mahalli İdare Birliklerinin personel çalıştırmasında dayalı hizmetlerin görülmesine ilişkin usul ve esaslar yönetmeliğinin 4. Maddesinde belirtilen şartları taşımak ve İzmir Tire İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir.

15 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Aday olmak isteyen ilgili kişiler iş başvurusunda bulunmak istediklerinde adaylardan herhangi bir belge talebi olmayacağı bildirilmiştir. Adaylar iş başı yapmaya hak kazanırlarsa gerekli belgeler adaylardan talep edilecektir.

Tire Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Zamanı

İzmir Tire Belediyesinde görev almak isteyen adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen adres en geç 12 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Son İş başvuru tarihinden sonra başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.