Yeni Mezun - Tecrübeli Sürekli Personel Alımı Online Başvuru Başladı

Yeni Mezun - Tecrübeli Sürekli Personel Alımı Online Başvuru Başladı

Tam zamanlı ve Online başvuru ile İşçi alımı gerçekleştirilecektir. Farklı 2 İş için çalışacak personel alımı başvuru iş ve işlemlerini bu haberimizde hazırladık.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek 3 Okul Öncesi Öğretmeni ve 5 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı toplam 8 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte gerekli tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız yazımız.

Büyükşehir Sürekli İşçi Personel Alımı Başvuru Zamanı

Aday olmak isteyen istekli kişiler için iş başvuru süreci başladı ve süreç devam ediyor. Son Müracaat tarihi ise 29 Mayıs 24 tarihi olarak belirlenmiştir.

Daimi Kadro Personel Alımı Başvuru Belgeleri

Büyükşehir Belediyesinde istihdam edilecek toplam 8 işçi personel alımı için iş başvuruları herhangi bir belge olmadan tamamlanabilecektir. İş Başı yapmaya hak kazanan adaylardan gerekli belgeler daha sonra talep edilecektir.

Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Şartları Neler?

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere görev yapacak Okul Öncesi Öğretmeni ve Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Personeli alımı için başvuru nitelikleri;

Okul Öncesi Öğretmeni; Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren Okul Öncesi öğretmenliği bölümünden veya Eğitim fakültesinden Çocuk gelişimi bölümünden mezun olup YÖK tarafından onaylı pedagojik formasyon almış olmak. Tercihen İngilizce biliyor olmak. Tercih nedeni olarak Yüksek Lisans mezunu olmak. Tercihen 2 Yıl süreli tecrübeye sahip olmak. MS Office programlarını biliyor olmak.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Personeli alımı; Meslek liselerinin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümü veya Ön lisans düzeyinde çocuk Gelişimi bölümü mezunu olmak. MS Ofis Programlarını aktif kullanabiliyor olmak. Arşiv oluşturma ve kayıt tutma ve dosyalama yapabiliyor olmak. Mesleki alan ve teknik bilgi sahibi olmak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başvuru Adresi

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde daimi süreli personel alımı için başvurular Başvuru Kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda online olarak başvurularını tamamlayabileceklerdir.

İstanbul Büyükşehir 8 İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.