Yeni Mezun veya Deneyimli Kadrolu Personel Alımı Yapılacak

Yeni Mezun veya Deneyimli Kadrolu Personel Alımı Yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Daimi süreli 2 Farklı iş için 19 personel alımı gerçekleştirecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için iş başvuru sürecini okuyucularımız sizler için hazırladık.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Personel bünyesinde görevlendirilmek üzere 14 Okul öncesi öğretmeni ve 5 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elamanı unvanlarında toplam 19 kadrolu personel alımı gerçekleştirilecektir.

İBB Kadrolu 19 Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde görev alacak personellerde aranan şartlar; Okul Öncesi Öğretmeni alımı için üniversitelerin lisans düzeyinde ilgili bölümlerinden veya temel eğitim bölümlerinden mezun olmak, Tercihen yüksek lisans mezunu, Okul öncesi bölümünde 2 yıl tecrübe sahibi olmak tercih nedeni, Tercihen İngilizce bilen Office programlarını aktif kullanabilen Mesleki alan ve teknik becerisine sahip olmak gerekiyor.

Çocuk Gelişimi ve Eğitim Elemanı alımı Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden veya üniversitelerin Çocuk gelişimi bölümünden mezun olmak, MS Office programlarını kullanabilen, Arşiv ve kayıt oluşturma dosya yapma konusunda bilgi sahibi olmak ve atanma şartlarını taşımak şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Öğretmen ve Çocuk Gelişim Elemanı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar başvuru yapmak istedikleri iş için gerekli şartları taşıdıklarında başvurularını elektronik ortamda iş başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine herhangi bir belge olmadan başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İBB Kadrolu 19 İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere başvuru niteliklerini taşıyan adaylar başvurularını 28 Ağustos 2023 son başvuru gününe kadar gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.