Yeni Şoför Aşçı Usta Veri Giriş Elemanı Mimar Mühendis Alımı Başladı

Yeni Şoför Aşçı Usta Veri Giriş Elemanı Mimar Mühendis Alımı Başladı

Bathonea Yapı işçi alımı ilanı açıklandı. Veri giriş elemanı, mimar, mühendis, şoför, çöp kamyonu şoförü, usta, aşçı ve aşçı yardımcısı, beden işçisi alımı yapılacak.

İstanbul ili Avcılar Belediyesi bünyesinde kurum dışı olarak yapılan alımlar için Bathonea Yapı işçi alımı ilanı yayınlanmıştır. Her ilanda olduğu gibi bu alımda da geçerli olan belirli şartlar ve de gerekli belgeler söz konusudur. Çeşitli alanlarda yapılacak alımlar bulunur. Kişilerin gerekli olan ve de ilgili görülen alanlara başvuru yapabilmesi adına başvuru tarihlerini bilmesi ve bu tarihler içerisinde başvuru yapması gerekmektedir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Veri giriş elamanı alımlarında en az lise mezunu olmak gerekir. Mimar ve mühendis alımlarında ise en az lisans mezunu olunması gerekir. Şoför alımı için en az ilkokul mezunu olmak, B – D – E ehliyet sınıfların sahip olmak gerekir. Bathonea yapı işçi alımı başvuru şartları içinde usta alımlarında da ustalık belgesin bulunması ve en az ilkokul mezunu olunması gerekmektedir. Diğer alımlarda da en az ilkokul mezunu olunması aranan şartlar arasında yerini alır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kişilerin her bir alan için yapmak istedikleri başvurular için alımlar konusunda gerekli olan belgeler hakkında herhangi bir bilgi verilmemiştir. Bu nedenle kişiler başvuru adresinden bu konu hakkında yardım ve bilgi alabilir. İstenen belgelerin neler olduğu konusunda kişilerin başvuru yapacakları alana özel olarak hangi belgelerin gerekli olduğunu öğrenmesi önem arz eder. Bu durumda başvuru şartlarına bakılarak uygunluğu gözetip buna göre Bathonea yapı işçi alımı için gerekli belgeler öğrenilebilir.

İşçi alımı başvuru süreci nasıl olacak?

Alımlar için geçerli olan süre ve tarihler olarak son gün 30 Haziran 2023’tür. Her bir alanın alım yapacağı zaman açık alana göre ve kişi sayısında uygun olarak incelenip başvuruları değerlendireceği bilinmelidir. Bu nedenle veri giriş elemanı açık işçi sayısı 3, mimar mühendis için 2, şoför ve çöp kamyonu şoförü için 5, usta için 3, aşçı ve aşçı yardımcısı 3, beden işçisi 10 kişi olacak şekilde belirlenmiştir. Başvuru için adres ise Cihangir Mahallesi Reşitpaşa Caddesi Avcılar İstanbul’dur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.