Yeni Uzman Destek Takip Büro Personeli Alımı Online Başvuru Başladı

Yeni Uzman Destek Takip Büro Personeli Alımı Online Başvuru Başladı

4 Farklı iş için çalıştırılmak üzere daimi süreli işçi alımı yapılacaktır. 14 Daimi işçi alımı için iş başvuru detayları haberimizden hemen ulaşabilirsiniz.

Tam zamanlı ve daimi süreli 14 işçi alımı 1 Büro personeli, 11 Saha Destek Personeli, 1 Filo Takip personeli ve 1 Uzman olarak görevlendirilecek toplam 14 daimi personel istihdam edilecektir.

İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Büyükşehir belediyesinde istihdam edilecek 14 daimi işçi alımı iş başvuruları başvuru kılavuzunda belirtilen web adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. Farklı iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

İş Başvuru Belgesi Var Mı?

Hayır. Büyükşehir belediyesinde daimi işçi olarak çalışmak isteyen adaylar iş başvurularını herhangi bir belge olmadan ön başvurularını yapabileceklerdir. Başvurusu kabul edilen ve olumlu değerlendirilen adaylara mesaj veya mail yolu ile mülakat yer ve zamanı bildirilecektir.

Büyükşehir İşçi Alımı İş Başvuru Tarihleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev almak isteyen adaylar iş başvurularını 20 Kasım 2023 tarihi dahil olmak üzere başvuru yapılabileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılacak iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

İBB 14 Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Büro Personeli alımı Lisans mezunu olmak. En az 3 yıl tecrübeli olmak. Analiz etme ve proplem çözümü konusunda etkin olmak.

Saha Destek Personeli en az lise mezunu olmak. MS Office Programlarını bilen, Diksiyonu düzgün insan ilişkileri güçlü olan.

Filo Takip Personeli en az lise mezunu olmak. Kaynak planlama ve düzenleme konusunda yetenekli, Disiplinli, Office programlarını kullanabilen.

Uzman alımı Lisans mezunu en az 5 yıl alanında tecrübe sahibi Organizasyonel gelişim yetenek gelişimi, eğitim ve yönetimi konusunda tecrübeli Etkili iletişim kurabilen İlişki yönetimi ve takım çalışmasına önem veren kişilerin iş başvuruları kabul edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.