18.740 Lira Maaşla Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Alınacak (İkamet Şartsız)

18.740 Lira Maaşla Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Alınacak (İkamet Şartsız)

Kamuya net 18 bin 740 lira maaşla olmak üzere kadrolu memur alımı başvuruları alınacak. Kimler kamu personel atamasına başvurabilir? İşte gerekli tüm detayların yer aldığı yazımız.

Bursa ili kamu personeli alımı kapsamında “Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi” BUSKİ Genel Müdürlüğü için kadrolu yeni memur alımı yapılacak. TH sınıfı 8. derece kadro için olacak atamada net 18 bin 740 lira maaş verilecek. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı haberimiz.

BUSKİ memur alımına kimler başvurabilir?

Başvuru için adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olması, askerlikle ilişiği olmaması, TCK’daki ilgili suçlardan mahkum olmaması ile daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olması hususları yer alıyor.

Kadrolu memur alımı için nitelikler nelerdir?

Teknik Hizmetler sınıfı 8. dereceler için olacak 3 Mühendis alımında şu mezuniyet ve özel şartlar aranıyor: Çevre Mühendisliği programından mezun olan adaylar, İngilizce YDS’de en az (D) düzeyinde puan almış olması ve KPSS’den de en az 70 puan alması şartları var.

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi memur alımı süreci

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi kadrolu memur alımı için başvuru belgelerinin 5 haziran ile 9 Haziran 2023 tarihleri arasında bu adrese şahsen ya da postayla iletilmesi gerekiyor: “Sırameşeler Mahallesi Avrupa Konseyi Bulvarı D Blok No:6/3 Osmangazi/BURSA”.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.