29.618 Lira Net Maaş Verilecek! Kadrolu Devlet Memuru Alımı Yapılacak

29.618 Lira Net Maaş Verilecek! Kadrolu Devlet Memuru Alımı Yapılacak

Kamu personeli alımı başvuruları kapsamında kadrolu atama yapılacak. Başvuru için adaylarda aranan nitelikler, şartlar ve tüm süreç bu yazımızda yer alıyor.

Bozköy Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere sözleşmeli personel alım ilanı açıklandı. Niğde ili Bozköy Belediye Başkanlığı bünyesinde en az B ehliyetli mühendis personel alımı yapılacak. Detaylar ve tüm süreç bu yazımızda yer alıyor.

Kadrolu personel alımı başvuru şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan şartları taşımak, Türk Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak gerekiyor. Ayrıca adayların askerlikle ilişiği olmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması gerekiyor.

Memur alımı nitelikleri nelerdir?

1 Mühendis alımı TH sınıfı 8. Derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Harita Mühendisliği bölümü mezunu olmak, En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek/ Kadın P3 en az 75 puan almak şartları var.

Bozköy Belediyesi memur alımı süreci nasıl işler?

Bozköy Belediyesi kadrolu memur alımı için adaylar başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 24-26 Ekim 2023 tarihleri arasında şahsen veya posta yolu ile “Bozköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne (Yenice Mah. Fatih Cad. No:2 Çiftlik / Niğde)” müracaatlarını yapabileceklerdir. Ayrıca başvurular e-posta ile de olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.