30 Farklı Bölümden Başvuru Alınacak! Zabıta Memuru Alımı Yeni İlan

30 Farklı Bölümden Başvuru Alınacak! Zabıta Memuru Alımı Yeni İlan

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu zabıta memuru alımı yeni ilanı açıklandı. Başvurular, bölümler ve tüm detaylar bu haberimizde yer alıyor. İşte gerekli bilgiler.

Fatih Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere zabıta memuru alım ilanı açıklandı. Kadrolu zabıta olmak için şartları nelerdir? Başvuru süreci, şartları ve zabıta memuru olmak için gerekli tüm bilgileri KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık.

Kamu memur atama başvuru şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartlara haiz olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak gerekmektedir. Ayrıca erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları var.

Zabıta alımı nitelikleri nelerdir?

50 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. Derece kadrolar için olacak. Adalet, Bankacılık ve Sigortacılık, Bilgi Yönetimi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Güvenliği Teknolojisi, Büro Yönetimi, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Sağlığı, Çevre Temizliği ve Denetimi, Genel İşletme, Halkla İlişkiler, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, İş İdaresi, İşletme, İşletme Yönetimi, İşletmecilik, Mahalli İdareler, Maliye, Muhasebe, Özel Güvenlik ve Koruma, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, Sosyal Güvenlik, Sosyal Hizmetler, Yerel Yönetimler önlisans programlarının birinden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Kadın/Erkek KPSS P93 70 ve üzeri puan isteniyor.

Fatih Belediyesi memur alımı süreci

Fatih Belediyesi memur alımı için adaylar sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek için gerekli belgeleri ile birlikte 30 Ekim 2023-3 Kasım 2023 tarihleri arasında boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne “Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No 54” adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum