6 Farklı Ünvanda Açıktan Devlet Memuru Alımı Yeni İlan Açıklandı

6 Farklı Ünvanda Açıktan Devlet Memuru Alımı Yeni İlan Açıklandı

Kamuya 6 farklı ünvanda olmak üzere kamu memur alımı başvuruları açıklandı. Açıktan devlet memuru alımına başvurular ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Güzelbahçe Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı açıklandı. Kurumda boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur ve zabıta memuru alınacaktır. Mimar, Peyzaj Mimarı, Mühendis, Muhasebeci, Tahsildar, Zabıta Memuru alımı yapılacak. İşte sürece dair tüm detaylar.

Açıktan memur alımı şartları nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak gerekiyor.

Zabıta memuru alımı başvuru şartları: erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, zabıta memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için, sınavın yapılacağı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı nitelikleri nelerdir?

2 Mimar alımı TH sınıfı 8. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Mimarlık bölümünden mezun olmak, Kadın/Erkek KPSSP3 70 puan isteniyor.

1 Peyzaj Mimarı alımı TH sınıfı 8. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun olmak, Kadın/Erkek KPSSP3 70 puan isteniyor.

1 Mühendis alımı TH sınıfı 8. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Kadın/Erkek KPSSP3 70 puan isteniyor.

2 Muhasebeci alımı GİH sınıfı 8 derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, İktisat, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Maliye, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Bankacılık, Finans ve Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık programlarının birinden mezun olmak, Kadın/Erkek KPSSP3 70 puan isteniyor.

1 Tahsildar GİH sınıfı 11. derece kadro için olacak. İşletme Yönetimi, Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bankacılık, Banka ve Sigorta Yönetimi, Bankacılık ve Sigortacılık, Finans, Finans ve Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, Maliye, ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Kadın/Erkek KPSSP93 70 puan isteniyor.

4 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 11. derece kadro için olacak. Yerel Yönetimler, Halkla İlişkiler, Adalet, Çevre Sağlığı, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Temizliği ve Denetimi Özel Güvenlik ve Koruma Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), önlisans programlarının birinden mezun olmak, en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Kadın/Erkek KPSSP93 60 puan isteniyor.

Güzelbahçe Belediyesi memur alımı süreci

Güzelbahçe Belediyesi memur alımı için adaylar istenilen belgeleri 27 Kasım 2023 - 1 Aralık 2023 tarihleri arasında şahsen veya posta yoluyla “Güzelbahçe Belediyesi (Atatürk Mahallesi Kazım Dirik Caddesi no:46 Güzelbahçe İZMİR) yerleşkesinde bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne” Zabıta alımı sadece şahsen olurken, diğer kadrolara online e-posta ile de başvuru yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum