8. Derece Kadrolara Yeni Devlet Personeli Alımı Başvurusu Açıklandı

8. Derece Kadrolara Yeni Devlet Personeli Alımı Başvurusu Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde 8. Derece kadrolara olmak üzere yeni devlet personeli alımı başvuruları açıklandı. Güncel başvurular, süreç ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Beyoğlu Belediye Başkanlığına İlk Defa Atanmak Üzere Sözleşmeli Personel Alım İlanı açıklandı. Kamu kurumu personeli alımı başvuruları kapsamında sözleşmeli kadrolara atanma şartları, süreç ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sözleşmeli memur alımı başvuru genel şartları

Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekmektedir.

Kamu memur alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

2 VETERİNER HEKİM SH sınıfı 8. derece kadrolar için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Veterinerlik bölümünden mezun olmak gerekiyor. Kadın/Erkek adaylar KPSS P3 en az 70 puan ile başvurabilir.

1 MÜHENDİS TH sınıfı 8. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekiyor. Kadın/Erkek adaylar KPSS P3 en az 70 puan ile başvurabilir.

Beyoğlu Belediyesi memur alımı başvuru süreci

Beyoğlu Belediyesi memur alımı için adaylar başvuru belgelerini, 18-22 Eylül 2023 tarihleri arasında saat 16.30’a kadar “Şahkulu Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:121 adresindeki Beyoğlu Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne” şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Ayrıca e-mail ile de başvuru yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.