Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 3 Şehirde SYDV Personel Alımı Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 3 Şehirde SYDV Personel Alımı Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında 3 şehir için olmak üzere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına SYDV personel alımı başladı. Detaylar bu yazımızda.

SYDV için 3 farklı şehirde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca yeni personel alımları açıklandı. Kayseri/İncesu, Samsun/Tekkeköy, Bilecik/Yenipazar için yeni personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde yer alıyor.

Kayseri/İncesu Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 40 yaşını doldurmamış olmak, 4.Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Bölümlerinden mezun olmak, Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak, 2022 veya 2023 yılı KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Samsun/Tekkeköy Vakfı Muhasebeci alımı şartları

Adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat fakültesi veya İşletme Fakültesinden mezun olup Muhasebe dersi gördüğünü transkrip ile belgelemesi. Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Finansal yönetimi, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Muhasebe ve Denetim bölümlerinin herhangi birinden mezun olması gerekiyor. Ayrıca en az B sınıfı Ehliyete sahip olması gerekiyor. Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalıdır. Son iki yılda yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan şartı var.

Bilecik/Yenipazar Vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı şartları

Son 1 aydır ikametgahın ilçede olması, Bilgisayar bilgisi olsun 30 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

SYDV personel alımı başvuru süreci

1774428, 1774692, 1774513 başvuru numaraları ile SYDV personel alımlarına başvurular başladı. Adaylar 21 ve 22 Eylül'e kadar başvuru iş ve işlemlerini yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.